Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan lányról, aki a pénzért, luxusért eladja magát?

Figyelt kérdés
A volt legjobb barátnőm. Totál csalódtam benne, pedig mindig kitartottunk egymás mellett. Egyetemista, költségtérítéses szakra jár, mert ebből a szakból nem volt állami az egyetemen. Nem tudja fizetni már a tandíjat, ezért mindenféle dolgokat elvállal, konkrétan pénzes pasik vehetik igénybe. Sosem volt ilyen, mindig is az erkölcsösség híve volt, gimiben lenéztük azt, aki összefeküdt akárkivel. Nekem nagyon fáj, hogy ezt csinálja, mert majd csak később fogja megbánni és akkor már nem tudja meg nem történtté tenni a dolgokat. Nem emiatt szakadt meg a barátságunk, hanem a viselkedése miatt, az állandó titokzatosság, hazugságok miatt. Megteheti, joga van hozzá, mert 20 éves, borzasztóan szép és vonzó lány, de az anyja ha megtudná, biztos öngyilkos lenne. Átveri a családját, meg saját magát is, mert ő nem ilyen. Legutóbb pl. azt mesélte, hogy egy 30 körüli leszbi csajnak (!!)szervezték be, csak úgy, szülinapja alkalmából. Ezután már nem tudom mi volt, innentől kezdve nem beszélünk, gondolom még vele is csinált dolgokat. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?
2011. febr. 26. 18:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
44%

Szerintem ha nem tudná fizetni a tandíjat akkor miért ne? És mint írtad, a volt legjobb barátnőd. Egy ilyen dolog miatt én nem adnám fel a barátságot. A mai világban hatalmas dolognak számít ha tanult és művelt ember vagy, akkor a többi kit érdekel, pl. hogy mivel keresed meg a kenyered? Ajánlom figyelmedbe (ha szeretsz olvasni) Paulo Coelho 11 perc című könyvét, amelyben ugyan erről van szó. Másként látod majd a világukat. Gondolom nem élete végéig akarja ezt csinálni!

Bízok benne, hogy hamar ugyanolyan jó barátok lesztek mint voltatok:)

2011. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Mennyit fizetnek? akkor megyek én is..viccet félre téve, szerintem ő sem akart ilyen szintre lesüllyedni, de ha kell a pénz akkor mondjuk egy egyszerü diákmunkával elintézhette volna...de ha neki így jó akkor hajrá, sok beleszólásod neked sincs, és nekünk se. Bár elég durva.
2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
70%

szia

figyelj:)

nagykorú. és iskolába jár. muszály neki ha muszály.. az ő dolga:) nem irok hosszan mert mesélhetnék. sajnos nekem is van a családba aki prosti. de a pénzért szinte megtesznek mindent... inkább mint h éhen haljon meg kivágják a sulibol. de azért nem kéne átverni a szüleit... :S

2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolok semmit. Igaz, hogy elvállalhatna normális munkákat is az egyetem mellett, bár azok kevésbé nyereségesek. Mindenesetre nem Ő az első és nem Ő az utolsó, aki így teremti meg az anyagi biztonságát...
2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Engem őszintén egyáltalán nem érdekelne. Ha nekem valami nem tetszik akkor ÉN nem csinálom, aztán, hogy más csinálja-e az az ő dolga. Nekem mindi olyan barátaim vannak akik pont az ellenkezőjét képviselik mint én, mágis jól elvagyunk. És mivel ezt tudják rólam, ezért nem kell hazudni sem.
2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Az a saját dolga hogy mit csinál, mindig mindenki a saját feje után megy az önnön vélemény számít a legeslegjobban mind közül
2011. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
45%
Ezek szerint nem a luxusért csinálja, hanem hogy tanulhasson. Ez elég nemes célnak tűnik.
2011. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
42%
Azt, hogy meg tudom érteni! Persze, lehet vállalni egyetem mellett sokkal fárasztóbb, kevésbé kifizetődő munkát is, de azért valljuk be, sok olyan szak van, aminek olyan az órabeosztása, hogy nem lehet mellette melózni. Ha élvezetből feküdne le több pasival, azon nem akadna ki senki, így viszont, hogy munkának fogja fel, így igen? Ez is egy meló, nyilván nem mindig élvezi (én sem a saját munkámat), de ha ez kell ahhoz, hogy később jobb esélyekkel találjon normális munkát, akkor összeszorított fogakkal is, de kibírja. Nyilván ez a célja, mert ha a prosti foglalkozást akarná választani, akkor nem tanulna tovább, elvégre ahhoz nem kell diploma.
2011. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Tyler913 ***** válasza:
63%

Valoban a sajat dolga,hogy mit csinal,de szerintem igazad volt,hogy ezt mar nem voltal hajlando toleralni.Ferfikent nem itelhetem el az ilyen lanyokat,hiszen nem tudom,milyen erzes,es mekkora kisertes,mikor tiz-es szazezreket kinalnak a "tarsasagomert", es egy par nap alatt megkereshetem a felevi tandijra valot.

Viszont az sem erv,hogy nem szamit,hogyan teremti elo valaki a megelheteset.Igenis szamit.Mert ha most,az egyetemi evek alatt hajlando k.rvalkodni,akkor kesobb is hajlando lesz ra,es a "becsuletes allasaban" is igy fog elorejutni.Es mit fog szolni az a ferfi,akivel majd leeli az eletet?En peldaul kiakadnek,ha ilyenek derulnenek ki a baratnomrol.

2011. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
59%

"ha kell a pénz akkor mondjuk egy egyszerü diákmunkával elintézhette volna..." Azért evvel nem értek egyet. A diákmunka iszonyat lehúzás! Örülhetsz 400-500 ft-s órabérnek, ráadásul nem valami pihentető melók.. szóval, ha nappalin tanul, és sokat is kell tanulnia, hogy ne essen ki, nem csodálom, ha könnyebb utat választott a pénzkereséshez. Ennek ellenére nyilván nem ez a megoldás..

Amúgy lehet, hogy később megbánja, tényleg nem lehet egy élmény, de szerintem inkább "így" dolgozzon, mint egy emberrel kitartassa magát. Én olyan fősulis lányt ismerek, aki vidékről jött, összejött egy gazdag ficsúrral, és teljes mértékben eltartatja magát. Kaja, lakás, suli, szép ruhák... de hát cserébe vele van. Legalább a barátnődnél mindenki tudja, hogy ez csak üzlet.

2011. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!