Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnatok ahhoz, ha a...

Mit szólnatok ahhoz, ha a kliens (nõ) a jelenlétetekben rakacsint a férjetekre?

Figyelt kérdés

Mivel a lakasunkban van az irodank, igy valahonnan visszajöttünk, mivel ez a nõ telefonalt, hogy var a férjemre. Kiszaltt a kocsiból a nõ is és a férjem is. En nem szalltam ki gondoltam, hadd menjen be. Csak azt lattam, hogy a nõ vigyorogva kacsint a férjemre és a férjem is visszavigyorog ra zavaraban.

A nõ maradt varni, (2 gyerekkel)hogy én menjek be elõbb, eléggé ranéztem mosolyogva, hogy direkt zavarba jöjjön.

En a nõt nem ismerem, csak a testvérbàtyjàt.


Szerintetek ez normalis, hogy kacsint a férjemre és mit mondanatok ilyenkor a férjeteknek?


2011. dec. 7. 16:29
 1/8 bánomisén ***** válasza:
100%
Semmit nem mondanék, nem a férjed kacsintott, hanem a nő. Egy kacsintástól meg még nem született gyereke senkinek.
2011. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első ez nagy volt:D:D
2011. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálnék a férjemnek, hogy még észreveszik a nők.:)
2011. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ilyenekkel nem kell törődni.

2011. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beindult a kombinálás, szerintem hagyd az egészet, mert én is voltam hasonló helyzetben, és felesleges. Én kint álltam az üzlet előtt és hallom, hogy egy kis szöszi érdeklődik, hogy hova jár a párom szórakozni. Később üzengetett a páromnak. Én teljesen belelovaltam magam, hogy megcsal vele. Mindenre odafigyeltem, indultunk nyaralni, hívta valaki a páromat és én felvettem, de amint meghallotta a hangom lerakta. Lekérdeztem a számot és ahol a lány lakott egy fülke szám volt. Majdnem oda lett a nyaralás, és nem derült ki semmi.8 év telt el, de annyira belelovaltam magam, hogy még néha rákérdezek, hogy tényleg nem e volt valami. Ezért felejtsd el, mielőtt ilyen hü.e leszel, mint én.
2011. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy emberi stilus, mivel semmit nem tett, mint mosolygott es kacsontott egyet.

Irodatok van, tehat ez is a munkanak a resze, az embereket tudni kell elviselni, s mivel ebbol eltek, igy alkalmazkodni is tudni kell.

2011. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon poénos valaszokat irtatok!:):)

Igazatok van, és valóban gratulaltam a férjemnek.

2011. dec. 7. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én odamennék a nőhöz fülig érő szájjal és jól bokánrúgnám, majd szintén vigyorogva a fogaim közt mormolnám neki, hogy anyádnak kacsintgassál, kisanyám! :)
2011. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!