Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrentben mire állítsam a...

UTorrentben mire állítsam a milyen országot/várost válasszak ki a sávszélességnél?

Figyelt kérdés

3.1-es verzióm van, a beállítás kalauzban szerintetek mire állítsam a sávszélességet Szombathelyen, hogy lehessen rendesen fel és letölteni?

Vagy esetleg az aktuális portot állítsam át?

Azért kérdezem, mert nem megy a töltés, miután letöltöttem a 3.1-es verziót. Amúgy kitörölt minden torrentet, de lehet, hogy azért, mert bénán telepítettem.


2011. dec. 7. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az az országválasztó csak a sebesség leméréséhez szükséges, nem ez alapján fog eldőlni hogy te tudsz-e letölteni vagy sem. Ott csak korlátozni lehet a sebességmérés alapján a le- és feltöltési sebességet.


Egyedül a portbeállítás lényeges, amilyen portot megadsz a kliensben, azt engedd ki a tűzfalon, és a routerben is legyen nyitott, ha van.

Ha nem megy a letöltés, mert piros a nyíl, a trackerek fülön meg tudod nézni a hibát. Lehet csak a kliens tiltott, mivel a 3.1 nem stabil kiadás, csak tesztverzió. Sok oldalon pedig csak stabil verzióval lehet tölteni, például 3.0

2011. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, áttértem BitTorrent 7.5-re, de lehet, hogy visszatérek a uTorrent 3.0-ra, bát szerintem nincs sok különbség a kettő között.
2011. dec. 7. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!