Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom csak szórakozik velem?

A párom csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

amikor kiment dolgozni külföldre, hogy csak havonta találkozunk, mindig féltett, féltékeny volt, hogy várom e haza, én pedig mindig biztosítottam arról, hogy szeretem.

aztán egyszer amikor hazajött, megkérte a kezem.

azóta is kint van, néha hajbakapunk, de terveztük a jövőt, családot, nekem lett munkám, igaz minimálbéres, de van.

és most 1,5 év kintlét után végleg jön haza, de folyamatosan hibákat keres bennem, és hogy miért nem jó a kapcsolatunk és úgy néz ki, szakítani akar a sok veszekedésre hivatkozva.


én arra is gondoltam, hogy lehet hogy így, hogy végleg hazajön, benne van az új életet kezdeni érzés.


nagyon félek, bőgök, nem értem.


és nem egyszer van ez, hogy lehet vége, aztán kibékülünk.

amikor feladom, elfogadom, hogy vége, rögtön elkezd engesztelni.


ahogy most is! kapom a szép sms-eket, miután megírtam, hogy minden álmom szerte foszlott.


mi ez? tud segíteni valaki?


2011. dec. 8. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy haza akar jonni? Vgy csak miattad jonne?
2011. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első válaszolónak: mindig haza akart jönni, utálta, amikor mennie kell ki
2011. dec. 8. 21:47
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi

nem tudom mi van.

2011. dec. 8. 21:50
 4/6 A kérdező kommentje:
*előző kommentet nem ide szántam volna
2011. dec. 8. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Másfél év az sok ido. Mindketten változtatok, de nem egyutt, kulon kulon. Lehet, hogy már ez nem szerelem csak szeretel és ragaszkodás. Szerintem el kell engedni. Ha igazán szeret akkor visszajon, ha meg nam, akkor új életet kezdhetsz.
2011. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mindig elengedem

legutóbb felajánlottam, döntsön amit akar, hogy mi legyen velünk, én bármit mond, egyet fogok érteni, mert nem bírom már ezt tovább.


hát ő velem tervez, engem akar, szóval nem lép le, ha elengedem.


és annyiban változtunk, hogy anno nem tudtam arról, hogy folyamatos elvárásai lesznek velem szemben, egyre jobban nyomasztanak, de sosincs vége.


ezért tartunk most itt, mert már megint meg kell feleljek, megint ez se jó, bármit csinálok és mivel totál bizonytalanná, boldogtalanná tesz így, lassan ő sem akar tőlem semmit.

eljutunk a végéhez, az utolsó lépésnél meg minden vissza.


ördögi kör.

2011. dec. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!