Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a nagymamámnak?

Figyelt kérdés

Vele élek és ő 60 éves. Nem tudom mi lenne számára a legjobb ajándék. Azt mondta hogy max: 2000 ft-ot költsek rá... Arra is gondoltam h készítek valamit valami jót hogy miből és hogyan és mit? Ja és holnap megyünk az Auchanba

Ui.: Unatkozók és perverzek meg ingerültek kíméljenek


2011. dec. 10. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jysk van esetleg a közeletekben?


Én pár éve egy pihe-puha plédet vettem neki. Nagyon örült és hihetetlenül jó az a pléd! Sehol se láttunk máshol olyan finom, puha anyagú plédet. Azóta az egész családom vett...

2-3000Ft között volt..

2011. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs olyan üzlet a közelünkben....://
2011. dec. 10. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nagy igazság, hogy mindegy, mit veszel, biztosan örülni fog neki.

Esetleg kombináld a kettőt, pl. vegyél üres bögréket, és fesd ki te, máris lesz egy egészen egyedi készlete.


Ha kézimunkázik, akkor ehhez is vehetsz alapanyagokat: fonalat, előre nyomott, hímezhető terítőt, meg hasonlókat.


Mivel a nagyinak mindig fázik a lába, de nem hordhat szoros zoknikat a visszerei miatt, mi vettünk neki egyszer több, jó minőségű gyapjúzoknit, amiben nincs gumi, illetve elég széles/rugalmas, direkt azért, hogy ne zárja el a keringést. Ezeknek nagyon örült.


Szánj rá elég időt, nézelődj, gondolkodj, és ne rohanj végig az üzleten, ekkora boltban biztosan találsz valamit, ami megfelelő ajándék lenne neki, vagy ő jut róla eszedbe.

Pl. aki szereti a teákat (pl én...) annak is rettentően tud örülni, ha kap egy teaválogatást díszdobozban, bögrével.


Vehettek neki olyat is, amire egyébként szüksége lenne, de nem szán rá ennyi pénzt, és általában az olcsóbbat veszi meg belőle.

2011. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Attól függően lehetne ötleteket mondani.
2011. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12 vagyok
2011. dec. 10. 14:34
 6/7 anonim válasza:

Szia! Ezek szerintem jó ötletek nagymamáknak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] - ez talán kicsit drága

2011. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom, hogy már rég elmúlt, de esetleg idén még hasznát veszed:


[link]

2012. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!