Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek a nagymamámnak...

Mit készítsek a nagymamámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Most 12 éves vagyok, és nem tudom mit adjak a mamámnak karácsonyra. Eddigi költségeim: barátnôim 3000ft anya 3890ft apa 2000ft szóval eddig kicsit sokat költöttem. Már adtam a mamámnak bögrét, könyvjelzôt, hímeztem neki, meg 1 csomó olyam dolgot adtam neki amit rajzórán készítettem. De mostanában (meg tavaly is) a tanáromnak az a mániája,hogy fessünk meg rajzoljunk, s így már rajzórán sem tudok neki ajándékot készíteni. Szóval mit készítsek?
2011. nov. 10. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia :)


Itt nézz körül, hátha találhatsz valami használhatót:

[link]

[link]


Sok sikert ;)

2011. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én egy szép, fém dobozt szeretnék neki adni, ami tele lesz sütivel. (Ez utóbbit saját magam készítem)

Szerintem szép ajándék, és egyáltalán nem is drága :)

2011. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :D
2011. nov. 11. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

3D virágcsokor. Nem tudom, tudsz-e ilyeneket csinálni, de szerintem annyira nem nehéz.


Itt egy minta:


[link]



Vagy agy ilyen origami virág.


[link]



Bár nem tudom, hogy ezek jó ajándékok-e karácsonyra, de szerintem mindenképpen szépek :)

2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*egy
2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!