Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza lenne anyukámnak?

Igaza lenne anyukámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tizenkettő éves vagyok,és anyukám szerint ez a képen ami facebookon van olyan mint egy 14 éves kis k...ája..


Itt a régi képem :

[link]


Új képem :

[link]


Szerintetek igaza van anyukámnak?


2011. dec. 11. 13:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A második kép a pedomaci imáját meghallgatva készült gondolom.
2011. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%
Most komolyan ti se és az anyukája se százas. Én teljesen másra számítottam, semmi különleges nincs a képen, egy kislány. És ha sminkelve van, alig észrevehető.Gondolom mindenki babázott ilyen korban, senki nem próbált sminkelni otthon.
2011. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Utolso,

Nezz mar erre a kepre. Fiatalabbnak nez ki mint 12, ugy nez ki, pozol mint az azsiai kislanyok eladasra.

Ha Te ezt nem latod, nagyon sajnallak.

2011. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

14:10. A gond nem a sminkelgetéssel van, hanem hogy ez már közösségi oldalakra kerül, ahonnan mennek a képek különböző beteg emberek agysorvasztó honlapjaira. Igen, lehetne durvább is. Viszont a szemmel való kacérkodás meg a buja nézés(legalábbis ez a gyenge, talán nem is tudatos próbálkozás) gáz 12 évesen. A lánynak jó esetben fogalma sincs róla, hogy akiktől ezt látta, azok miért fotózkodnak ilyen arckifejezéssel, de divattá vált így mindenki utánozza. Egy év múlva jön a csücsörítés, két év múlva a hajba túrás, három év múlva a mellkirakás? Megeshet.


(Facebookra feltétlenül szükség van 12 évesen?)

2011. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
A legtöbb 12 éves ezt csinálja, nem rak ki semmit, nem látom provokatívnak.A pedofilok pont nem az idősebbnek látszó lányokat nézegetik.Jó, hogy nem azt mondjátok neki, hogy pár év és az utcán végzik. Nem kell engem sajnálni, mert nem vagyok vaskalapos. Gondolom nem jár sminkelve, egy kép erejéig kihúzta a szemét, úgyhogy a smink is erős túlzás, az meg, hogy kacérkodik, hát igen bele lehet magyarázni. Ti nem csináltatok ilyen fotót, amin kihúztátok anya szemceruzájával a szemeteket, én igen, mégis normális munkám volt, normális párkapcsolatom, és most egy normális anyuka vagyok.
2011. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
11%

ma 14:28!


Te biztos nem tudod mi az a FB...

2011. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15%

14:28

Te tenyleg h.lye vagy, vagy csak jatszod magad annak?

Az idosebb kinezetueket nem nezik a pedok, ezt irod.

Ez a lany, nem hogy 12 -nek nem nez ki, de en 9-nel tobbnek nem saccolnam.

2011. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
De igen tudom, ezért nem értem mi a bajotok, amit ott csinálnak a vele egykorúak, ahhoz képest ő teljesen normális.És úristen mi az a FB, kicsit már túlmisztifikáltok mindent.
2011. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát én nézem 12-nek, és a sminket azért írtam, mert valaki azzal jött, hogy kacérkodik, ezáltal a betegek felfigyelnek rá.De lényegtelen, mert látom ti elfelejtettétek milyen volt bontakozni, biztos a hajas babával játszottatok.
2011. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen, jogos, ha mindenki ezt csinálja, akkor mért ne csinálná az én gyerekem is. Senki nem k.rvázta le a lányt, nyugalom.

Kacérkodik vagy sem, nézz meg 18-20 éves lányokat ugyanilyen pózolással. Rájuk már azt mondanád, hogy szexi. Az, hogy ezt egy gyerek utánozza, nem feltétlenül jó.


19 éves vagyok, nem volt kirakva ilyen képem sem 12 évesen, sem most, mégis van normális párkapcsolatom, normális egyetemre járok és feltehetőleg normális munkám is lesz minden vaskalaposságom ellenére. És ha lenne gyerekem, nem engedném neki, hogy ilyen képeket töltsön fel. Egyáltalán: nem tudná hova feltenni!


Puruttya.hu/pedomaci. Kevesebbért is írtak már oda olyan kommenteket, hogy ''****nám a kis pelyhedző ***-t. Nem ér annyit egy kép se, hogy aztán rá vergődjenek ki tudja hányan. Egész egyszerűen nincs rá szükség.


Szólott vala a betokosodott, középkori őskövület, a pápa udvarából.

2011. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!