Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha fiad azzal...

Mit szólnátok ha fiad azzal állna elő hogy gáz-riasztó pisztolyt akar?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, és eljárogatok szórakozni, és előfordul hogy mikor egyedül jövök haza bele boltok a c-típusúakba. Egyfajta testalkatom az van, de erős nem vagyok és harci tapasztalatom sincsen. Tehát inkább behúzom fülem farkam, vagy adok nekik egy százast aztán csak rám unnak (szerencsére eddig így volt). Most erre édesanyám azt mondja hogy nem kell velük foglalkozni ott kell hagyni őket (elmenekülni?!) de szerintem ez megszégyenülés. Ha lenne akkor se lobogtatnám minden cigány csordának, de ha esetleg olyanra fordulna a dolog, akkor valamivel meg tudnám védeni magam. Erre még anya hogy miért nem jó egy gáz spré? Hát szerintem az olyan csajos dolog.

Nos mit szolnátok szülőként egy ilyen szituációban?


2011. dec. 11. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha veszel, akkor átalakított rendőrségi 9mm-es Parabellumot tudom ajánlani! Full acél, nem spiáter és nem sokkal drágább, mint a gagyik! Ha valakire ráfogod, már a torkolat is elég visszatartó tud lenni! :)
2011. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bánomisén ***** válasza:
Esetleg egy mozsárágyú... az nem olyan nagy.
2011. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A mozsárágyú kilátszik a farzsebedből! Én az RPG-re szavazok! :)
2011. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki hasznos válasszal tudott szolgálni. Szerintem egyenlőre beérem egy gázspray-vel, mert most nem igazán vagyok olyan anyagi helyzetben hogy pisztolyra fektessek be. :(
2011. dec. 12. 18:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Szereztél be azóta, esetleg kellet is használni? :)
2015. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!