Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám pasija kikezdett velem!...

Anyám pasija kikezdett velem! Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Anyámnak van egy pasija, aki folyton fogdos és mindig elmondja, hogy mennyire kíván engem. A multkor megfenyegetett, hogy ha elmondom valakinek ő is elmondja az én dolgaimat, ezért tartani kell a számat. Egyszer anyám megtudta, de nem hagyta ott, sőt ezt mi már szinte természetes dolognak kezeljük, de nekem nagyon rosszul esik, úgy érzem, mintha kicsesznék a saját anyámmal.

Ja, és nem csinálhatok semmit, mert ő sok pénzt ad nekem, elintéz mindent, és anyám boldogságát sem akarom tönkre tenni, mert tudom, hogy magányosan rossz lenne neki.

Egy lány


2011. dec. 12. 12:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2011. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Jézusom, tudom, hogy nem segítség, de nagyon sajnállak! :(

Apukáddal esetleg milyen a kapcsolatod (vagy nagynénéd, nagymamád, tesód stb...)? Mondd el nekik is, hátha ők nagyobb hatással vannak édesanyádra!

Meg most nyilván nem fogod leírni, de mik azok a dolgok, amiket a fickó elmondhat és rossz ha kiderül? Mérlegeld, szerintem nem olyan fontosak mint a te testi-lelki egészséged!

2011. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Jujj, ez a megfogalmazás nem lett túl értelmes, de azért remélem érteni lehet a lényegét.


16 vagyok.

2011. dec. 12. 12:57
 4/41 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen kapcsolatom a családommal, nem beszélek velük. Én is hatással tudnék lenni anyámra, de nem akarom elrontani a kapcsolatát, mert tisztában vagyok a következményekkel. Elég mocskos életet élek, erről ő mindent tud.
2011. dec. 12. 12:59
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted anyád akar egy olyan pasit, aki közben más nőket (lányokat!!) molesztál??

Mert lehet, hogy nem "csak Te" vagy pluszban, hanem még mások is.

Ennél anyád is jobbat érdemel!


Kiskorú vagy, gyermekvédelemhez fordulj!

első

2011. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Gyermekvédelemhez nem fordulhatok, mert anyám külföldön dolgozik és én egyedül élek, nem akarok magamnak problémát. Szoktam vele beszélni erről a dologról, de teljesen természetesen kezeli. Tudom, hogy zavarja őt, de nem akar tenni semmit.
2011. dec. 12. 13:04
 7/41 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Hát de hogyha anyukád tudja, akkor meg...?

Amúgy igaz, senki sem szeretne olyan pasival járni, aki más (esetleg kiskorú) lányokat molesztál! Ha anyukád normális (most tényleg), akkor biztosan nem szeretne egy ilyen kapcsolatba élni. Tehát vegyél egy nagy levegőt és mondd meg neki, ha kettesben vagytok. Légy egy kicsit önzőbb, a magad állapotára gondolj leginkább! Ha nem jó a kapcsolatod a családoddal, biztosan van egy kedves felnőtt, akit kedvelsz és ismersz, meg legjobb barátnőd, vagy pasid. Ha megbízol bennük, velük is beszélhetsz róla!

Ha semmi haszna ennek, akkor ha bátor vagy "támadhatsz" anyukád pasija felé is. Mondd meg neki, hogy hagyja ezt abba, vagy most azonnal hívod a rendőrséget vagy ilyesmi. Mert ez már rendőrségre is tartozhat. Ha viszont nem szeretnéd belekeverni őket, akkor nézz be ide: [link] és válaszd ki a neked legmegfelelőbb szervezetet. Akkor írhatsz nekik, vagy felhívhatod őket, ha van bátorságod (és legyen)!

2011. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez történt anyám pasija 7-14 éves korom között rendszeresen molesztált,és meg is fenyegetett,hogy nem mondhatom el,persze nem is mertem elmondani,viszont 14 éves korom után,nem tudott hozzám nyúlni,nem mert és nem is engedtem, 20 évesen mondtam el anyának,nem hitt nekem,nem csodálom,mert az a patkány már előtte azzal volt elfoglalva hogy ellenem fordítson mindenkit,főleg az anyámat,anyám nem értette meg,hogy én bizony nem fogom a közelébe engedni a gyerekem nemtől függetlenül,persze én voltam a sz@r-szemét,aztán leültünk beszélni,anyám unszolására,nem beszélve arról,hogy anyám még engem hibáztatott,hogy miért nem mondtam el hamarabb,meg most neki ez így nem jó,persze a görény tagadott mindent,nem vallotta be sőt meggyanúsított,hogy direkt kitaláltam én és a párom,hogy rossz legyen neki,nem jutottunk egyről- a kettőre,így a gyerekemet nem viszem anyámhoz,ő jön hozzánk vagy ilyenek,de az a beteg állat nem érintkezik a fiammal,persze anyámnak ez nem nagyon felel meg,meg hogy bocsássak meg neki,de ez nem így megy,te még időben vagy még nem vagy nagykorú,menj el a gyámügyre jelentsd és mondj el mindent,mert az ilyen szar-szemeteket még a börtönben is jobban gyűlölik,mint a gyilkosokat,az ilyennek egytől egyig le kéne vágni a farkát...
2011. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Nem bízom meg senkiben. Barátnőim nincsenek, akik vannak azok csak haverok és ha arról lenne szó, SENKI nem állna ki mellettem, hidd el!

A rendőrséget nem akarom bele keverni.

2011. dec. 12. 13:13
 10/41 anonim ***** válasza:
56%
Milyen dolgaid vannak, amiket nem akarsz, hogy kiderüljön? Írd le! Ne félj, itt senki nem tudja ki vagy! Súlyosabb dolgok mint az, hogy a pasi kikezdett Veled?
2011. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!