Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandó lakcímről kijelentkezé...

Állandó lakcímről kijelentkezés, ha bejelentetlen albérletben lakom (? )

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt kijelentkeznék az állandó lakhelyemről, viszont albérletben lakom, ahova nem vagyok bejelentve még ideiglenesen sem(nem is megoldható!), ilyenkor mi a helyzet? hajléktalan lennék?


Köszi a válaszokat! :)


2011. dec. 13. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Levelezési címnek bármit beállíthatsz!

Banknál, mobilszolgálatatónál, munkahelyen, és a csekket, számlainfót, bérpapírt oda küldik!

2011. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs sehol sem állandó sem tartózkodási címed, akkor településszintű cím lesz bejegezve, ami igen, azt jelenti, hogy papíron hajléktalan vagy
2011. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy tudom, hogy csak úgy tudsz kijelentkezni az állandó lakcímedről, ha van egy másik állandó lakcímed...

Olyan nem lehet, hogy NINCS állandó lakcímed, csak ideiglenes!


Szerintem telefonon kérj tanácsot a helyi önkormányzat ügyfélszolgálatától : ilyen esetben mi a teendő?...

2011. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
de, lehet olyat, hogy nincs állandó, csak ideiglenes...
2011. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"de, lehet olyat, hogy nincs állandó, csak ideiglenes...+

Nem lehet, csak akkor lehet ideiglenes lakcímed, ha van állandód.

Most költöztem albérletbe, állandóra kellett bejelentkeznem, mert a régi megszünt.

2011. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat...!


Szerintetek mi van abban az esetben, ha nekem MUSZÁJ kijelentkeznem az állandó lakcímemről? és ugye nincsen más bejelentett lakóhelyem

2011. dec. 13. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor meg kell nevezz egy várost vagy kerületet, ahol életvitelszerűen élsz és annyi fog a lakcímkártyádon szerepelni, hogy Szeged vagy Budapest VI.

ez a településszintű cím

2011. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!