Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran vásárolsz...

Milyen gyakran vásárolsz ajándékot párod testvérének a gyerekének?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Karácsony, szülinap, húsvét, idén gimis ballagás.
2011. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem a kérdést. Nő vagyok, ha kedvem van, akkor imádok vásárolni. Szóval, amikor csak lehet.
2011. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nincs miből.
2011. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha még nem éltek együtt a pároddal, akkor abban az esetben vegyél neki, ha át is tudod adni, meghívtak téged is a szülinapra, karácsonyra.

Ha meg együtt éltek, nem is kérdés, hogy közösen adjátok az ajándékot.

2011. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
soha, nincs miből. MÉg közeli rokonnak sem,nemhogy párom testvéének gyerekének.
2011. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Nincs miből. Meg van beszélve az egész rokonsággal, hogy mindenki vegye meg magának mire szüksége van. Így legalább nem kerül a következő évbe ugyanaz az ajándék vissza hozzánk mint amit adtunk. Meg így mindenki tudja, hogy magának mit szeretne illetve mire van szüksége, így megveszi magának és még örül is neki.

Mivel nővéreméknek nagyon ajándékra se telik családon belül se úgy tudom ott csak a gyerekek kapnak valami 1000-2000ft-os dolgot, de csak azért, mert születésnapjuk is lesz. Bár titokban vartam 1-1ágyneműgarnitúrát a két kicsinek.

2011. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!