Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szakítottunk a barátnőmme...

Most szakítottunk a barátnőmmel. Tudnátok írni pár jótanácsot, esetleg saját történetet, idézetet, amivel könnyebb lenne ezt az időszakot átvészelni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csajozz, ismerkedj, haverkodj, járj el konditerembe. Lényeg, h mindig csinálj valamit, így nem lesz időd gondolkodni olyan dolgokon, amin már nincs értelme!
2011. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
csak az idő segít, meg valami hobbi.
2011. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
dönts meg minden nap más csajt
2011. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi mindig összeveszünk aztán kibékülünk,próbálj meg vele kibékülni,vegyél neki rózsát vmi jegyet egy filmre vagy kedvenc együtesének koncertjére lepd meg vmi kis ajándékkal pl:egy pici brill gyűrű,fülbevaló,öv,karkötő stb vmi ékszer a lányok imádják ezt okkal mondom én is lány vagyok,ha még nagyon szereted akkor ne hagyd őt elmenni kedveskedj neki,kezdjétek újra!! Sok sikert!! és Boldogságot. üdv.. dzsina
2011. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A hűségemmel üzenem a kedvesemnek, hogy többet ér másoknál, hogy számomra az egyetlen, csakis őrá vágyom. (...) És ha a másik nem is tudja, hogy hűséges vagyok hozzá? Mit jelent hűségesnek lenni valakihez, aki arról mit sem tud? Ez esetben a hűség saját magamhoz való viszonyulás. Valami, amit önmagamért cselekszem."

(Francesco Alberoni) ez nagyon szép és béküljetek ki az előző

2011. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Részegedj le hányásig minden nap.

Na jó, nem viccelek, nem vicces a téma :-(

Amit már írtak előttem is. Foglalkozz a hobbiddal, magaddal, barátokkal, új kapcsolatok kiépítésével.

36f

2011. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szakítás mindenkinek nehéz. Annak is aki szakít, és annak is akivel szakítanak. Ha valami nem működik, azt nem kell erőltetni, mert így talán barátságban elválhattok, amúgy meg lehet, hogy meggyűlölnétek egymást.

Akik itt előttem írtak, azok összeveszésről beszélnek, azt nagy valószínűséggel kibékülés követi. Ha viszont szakítanak,akkor valószínű valami nem működött.

Amikor velem szakítottak, én is próbáltam mindenfélét, hogy könnyebb legyen. Barátnőztem, buliztam, új hobbi...minden amit akarsz.De végül elég közhelyesen az idő segített. De az tényleg....)))

2011. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezen most estem át én is (1 éves kapcsolat volt), és tudom hogy túl sokszor hallod és olvasod, de tényleg: fogod magad meg a abráti köröd, elmész bulizni, röhögsz egy kicsit, haza mész és alszol. Másnap felkelsz és a hobbidnak élsz... Menj koniba (nagy inspirácíó, tedd fel a súlyokat), bicajozz, fuss, rohanj, kosarazz, focizz a barátaiddal. Ne legyél egyedül, ne legyél magányoss és ne agyalj annyit, és ne folytsd bele magad a bánatodban, hidd el hogy lehetne szarabb!

"[...] Míg az átlagember elsírja magát egy probléma miatt, te megoldod. Valahogy."

"A lehetetlen nem tény, hanem vélemény..."

Kitartás!

2011. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!