Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy szerelmes vagy-e, vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

30 éves meglett nő vagyok, soha nem éreztem még ilyet. Ha erre jár valaki, aki szakértő a témában, segítene?

Ugyanis nem akarom megbántani vonzalmam tárgyát azzal, hogy esetleg ő is és én is félreértjük az egészet, miközben én elhúzom előtte a mézesmadzagot...


2011. dec. 13. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan, ha hamar elmúlik, csak fellángolás, ha tartós akkor szerelem. Mondd meg neki, hogy ettől félsz, és kezeljétek úgy, hogy tart amíg tart, és ha sokáig tart, akkor nagyon fogtok örülni.
2011. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már több ideje tart akkor biztos lehetsz benne hogy valóban érdekel téged és nem csak fellángoltál iránta. Velem is volt ilyen. Egy két hét után vagy még kevesebb rájöttem, hogy csak hirtelen megtetszett és annyi.
2011. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. úgy nézett ki eddig, hogy hetekig nem alszom miatta, aztán jó mélyre elnyomom a fejemben (mivel nem megfelelő a párkapcsolati felállás), aztán megint előjön és az egész folytatódik ciklikusan. Majd belehalok, és most beszélünk, erről, és nem tudom, mint mondjak. Mondjuk ezt, így?
2011. dec. 13. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert amit nem tudok, az az, hogy vajon ha nem kell elnyomnom továbbá az érzést, akkor fennmarad-e egyáltalán.
2011. dec. 13. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírtakból arra gondolok, hogy házasságban éltek, mert ha nem így lenne akkor nem is kérdeznéd tőlünk. Jól gondolom?
2011. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hááát, én az előző párom mellett éreztem ezt egy másik iránt. Aztán vele vége lett, mert nem működött.


És évek óta ugyanolyan szerelmes vagyok Őbelé. Na innen tudom, hogy ez szerelem. :)

2011. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha elnyomod, soha nem fogod megtudni, hogy mi a helyzet. Ha ez egy titkos kapcsolat, akkor is töltsetek el egymással annyi időt, amennyit lehet, lehetőleg olyan helyen, ahol lehet beszélgetni, de ágyjelenetre nincs esély. Így ha kiderül, hogy szalmaláng, nincs mit szégyellni, ha meg tényleg szerelem, váltani kell.

De hát aki nem kockáztat, nem is nyer!

2011. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!