Elhívjam korizni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek nincs kedve eljönni korizni, én viszont már nagyon szeretnék. Tegnap beszéltem egy évfolyamtársnőmmel aki szintén szeretne elmenni korizni, de nem mondta hogy akkor menjünk el együtt.

Nem lenne furi megpendíteni hogy menjünk el együtt? Elég rossz érzés lenne ha a legjobb barátnőm után ő is azt mondaná hogy nem.

köszi a válaszokat

20/L


2011. dec. 14. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lenne az, nyílván ő is erre gondolt szóval említsd meg neki aztán ha nemjön be is szerintem túl fogod élni, de az is lehet h egy jót fogsz korizni, ezen ne problémázz!
2011. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hívd el. Biztos azért mondta, hogy ő is szeretne elmenni, hogy akkor mehetnétek együtt. Mit veszíthetsz?
2011. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem lennék ilyen gyáva, csak az osztályomban egy srác miatt eléggé kiutáltak, mert a srác menőnek képzeli magát és csúnya pletykát terjesztett rólam... Nem tudom hogy eljutott-e az évfolyamtársaim fülébe.. :S
2011. dec. 14. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha így van, én az osztály előtt számon kérném a sráctól, hogy milyen jogon terjeszt rólam alaptalan pletykákat? Régebben, mikor fiatalabb voltam, mint most Te, én is elég gyáva voltam. Soha nem álltam ki magamért, nem védtem meg az igazamat. Ma már nagyon bánom és rájöttem, hogy nem kell, hogy mindenki szeressen. Kinyitom a számat, ha kell, kiállok magamért, nem hagyom elnyomni magamat. Nagyon rányomták a személyiségemre a bélyeget a fiatal kori igazságtalan bántások. Lehet, hogy a korral változtam, de már nem vagyok balek. Ne érts félre nem úgy értem, hogy Te az lennél:) De én az voltam, mindenhol félre löktek, elém furakodtak, háttérbe szorítottak. Állj a sarkadra és szemtől-szembe kérd ki magadnak a rágalmakat. Esetleg fenyegesd meg a fiút, hogy bepereled rágalmazásért.

Második voltam.

2011. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!