Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek elhívjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam?

Figyelt kérdés

(lehet h nem teljesen ide illik de ezt a témát találtam a legmegfelelőbbnek)

Meghívták a családom -így engem is- egy rokonom esküvőjére, egy kis városban ahol ott lakik egy ismerősöm(lány). Elég jóban vagyunk, azosztálytársam. Gondoltam h ha már ott lakik mi lenne ha elhívnám... csak h van pasija, aki egy pukkancs xD úgyhogy nemtudom... szerintetek elhívjam? (14F)


2011. szept. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

ha van barátja, én nem hívnám el. pláne 14 évesen, nem gáz ha egyedül mész. én személy szerint nem is örülnék, ha az esküvőmre egy ilyen korú hozna magával valakit (plusz pénz, meg mi van, ha esetleg nincsenek jóban? mint írtad, kisváros, bármi megtörténhet)

plusz tényleg hülyén veszi ki magát, hogy van valakije

2011. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. szept. 8. 21:47
 3/7 greeen ***** válasza:
59%
hát ez elég retardált ötlet.Ha akarsz tőle valamit hívd el privát moziba ne légy már nyomi!
2011. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
esküvőre annak illik elmenni, akit meghivtak... :S szóval hivd el máshova, de ne oda.
2011. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne hívd el, ráadásul mivel semmi közöd hozzá nem is illik ott lennie hiszen senki a családból nem hívta meg rajtad kívül...
2011. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
esküvőre csak az mehet akit meghívtak. ha nem mondták hogy vihetsz partnert akkor nem viheted. azt meg nem is értem hogy ráadásul nem is a te csajod hanem másé? hát ezt így nem szokás
2011. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem sem kéne "csajt" vinned magaddal...
2011. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!