Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyedül...

Van itt olyan aki egyedül tölti az ünnepeket? Miért?

Figyelt kérdés

Kérdésem célja..nem is tudom.Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik egyedül élnek, nincs senkijük, hátha sikerülne kicsit felvidítani őket, kicsit segíteni egymáson már csak a közelgő ünnep hangulata miatt is.Számomra ez az ünnep nem csak a tárgyi ajándékokról szól, hanem arról is, h odafigyelünk egymásra és segítünk ahol tudunk.

Nekem van egy férjem és két szép kisfiam, más rokonom nincs.Viszont szeretem őket és ha valakinek tudnánk segíteni akár azzal, hogy meghallgatjuk, akár ha úgy alakul, hogy meghívjuk karácsonyozni az illetőt boldoggá tenne minket.Persze ez több mindenen is múlik,de ha bárki úgy érzi jól esne neki egy kis segítség, jó szó, társaság vagy bármi akkor írjon.Kellemes ünnepeket mindenkinek.


2011. dec. 15. 19:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%
NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT NEKED ÉS A CSALÁDODNAK!!!!!!!!!
2011. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Ó,ilyen kommentre nem számítottam:)Kedves tőled, köszönöm.Neked is viszont kívánom!
2011. dec. 15. 19:18
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ritka jó fejek vagytok, boldog karácsonyt nektek!
2011. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Kata212 válasza:
66%

Szia,


Na igen, tipikus magyar választ kaptál. Emberek, hahó itt egy kedves család, aki az év egyik legszebb ünnepén vendégül látna egy nénit vagy bácsit, szeretettel!Hahó, ébresztő. Tessék bátran jelentkezni!

Hátha...

Elismerésem az ötletedért, igazán jó ember vagy.

2011. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Bár a dicsérettel nem igazán tudok mit kezdeni, ritkán kapok, ettől függetlenül jól esik:)

Nem csak nénire vagy bácsira gondoltunk, lehet fiatal, idős, fiú, lány, gyerek, bárki.Bárki akit boldoggá tenne ha velünk tölthetné az ünnepeket.Még így, egyelőre ismeretlenül is.

Biztos vannak, akiknek örömet tudnánk szerezni.

2011. dec. 15. 19:32
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egyedül karácsonyozok, nekem is van családom, 3 gyerekünk. Az idén édesanyám is velünk lesz, teljes lesz az ünnep, de muszály elismerésemet küldjem neked hogy gondolsz az elhagyatottakra, egyedül ünneplökre, ez nagyon emberséges. Ugyanis nekem is megesik a szivem föleg az idöseken akikkel már senki nem törödik, sajnálom öket :( Jó pár éve egyedül töltöttem a karácsonyt, távol a családomtól , külföldön, depressziósan. Azt a karácsonyt soha nem felejtem el, és ha lett volna akkor egy olyan mint te, kaptam volna az alkalmon. Sajnos az emberiség nagyrésze nem ilyen de örülök hogy vannak még hozzám hasonlók, akár csak te. Boldog karácsonyt kívánok nektek!
2011. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
76%

mark86


Tipikus magyar kérdés:


Szerinted egy megtört,magányos,csalódott ember beveszi ezt a dumát,és elhiszi,hogy önzetlenül szeretnétek ezt megtenni??? Termékbemutató,jehova tanúi,vagy burkolt szexuális felhívás...erre gondol mindenki...és megértem...ebben a tetűfészek országban. (persze ne vedd magadra)


Boldog Karácsonyt mindenkinek!!! ;)

2011. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Hát igen.Valószínűleg nem egy önzetlen felajánlásnak veszik sokan.Hisz ez Magyarország.Én viszont hiszek benne, hogy van aki komolyan veszi a felajánlásomat és van akin segíteni is tudunk.Mindenféle hátsó szándék nélkül.
2011. dec. 15. 19:37
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A környéketeken vannak hajléktalanok? Akit esetleg ismersz is, és tudod, hogy nem egy alkoholista. Tudom, kevés ilyen ember van, de talán te pont összefutnál eggyel :)
2011. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Ahol lakok megmondom őszintén nem találkoztam egyel sem még.

De nem rossz az ötlet!

2011. dec. 15. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!