Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok fiatal karácsonyozik /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal karácsonyozik / szilveszterezik egyedül, párkapcsolat nélkül? Te egyedül töltöd az ünnepeket? Most is keresel párt?

Figyelt kérdés

Sajnos pontosan az idealistább, mélyebb érzésű lányok / fiúk vannak egyedül ilyenkor, pedig minket sokkal-sokkal érzékenyebben érint a magány, mint a nagydumás kiskedvenceket, akik minden ujjukra találnak egy ellenkező neműt.

F/27


2010. dec. 26. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is egyedül töltöm az ünnepeket, és én is keresek párt. 18/L
2010. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én egyedül töltöm az ünnepeket. sajnos. De már megszoktam, és próbálom kihozni belőle a legjobbat. Szilveszterezni barátokkal fogok.


22l

2010. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mindket unnep egyedul lesz nekem :(
2010. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 sasna ***** válasza:
én nem vok egyedul.. karacsonykor a csaladommal voltam, újévkor a haverokkal.. :)
2010. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, mármint pár nélkül, de párral. Ez még durvább szerintem. Amikor szerelmes vagy, viszont különböző okok miatt nem tudsz azzal lenni akit szeretsz, és tudod hogy változtatni kellene, de a szívednek nem tudsz parancsolni, közben meg csak szenvedsz. Szóval szerintem ez gázabb mint amikor csak úgy simán egyedül van valaki. F/28
2010. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szívesen ismerkednék olyan budapesti lányokkal, akik hasonló karakterek hozzám. Hátha itt talál az ember egy rendes, értékes leányzót.
2010. dec. 26. 15:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nincs párom még vannak rokonaim és barátaim,akikkel az ünnepeket töltöm.

Nameg annyira nem érint rosszul a magány, nem vagyok kapcsolatfüggő.21/N

2010. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem is ott van a családom, barátaim, de azért szar, hogy nincs barátom. Viszont nem vagyok társfüggő.

21/L

2010. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Feljelentett az, akit szeretek (megjegyzem, semmi rosszat nem tettem, csak egyszerűen olyan önző, hogy így akart megszabadulni tőlem), úgyhogy fickóként bőgök, és hányok, és nem értem, teljesen idegileg kikészülten ücsörgök itt.

22 vagyok, amúgy.

2010. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jaj előző, nem te vagy az, aki csomó kérdést feltett arról, hogy nem szégyelli-e magát az a lány, aki feljelenti a pasiját? Kicsit beteges.
2010. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!