Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka és, hogyan változtat...

Mi az oka és, hogyan változtathatok?

Figyelt kérdés
azon, hogy alsóbbrendűnek tekintem az embereket, ami sok bánatot okoz, mert egyedül is vagyok. Sértő dolgok nem érdekelnek, amelyek nincsenek kifejtve.
2011. dec. 17. 00:16
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:

Ezek szerint magadat is alsóbbrendűnek tekinted? Nem nagyon értem, mi a gond... És ha már ilyen alsóbbrendűek vagyunk, miért hozzánk fordulsz segítségért, miért nem oldod meg magad? :-P


De most komolyan, kifejtenéd bővebben, hogy miről is beszélsz pontosan?

2011. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alsóbbrendűnek tekintesz másokat,tehát valamiért lenézed őket,és emiatt magányos vagy?Ezen csak te magad változtathatsz,elsősorban azzal,hogy nyitsz az emberek felé,de elöbb magaddal béklüj ki,mert tuti hogy legbelül magaddal van valami problémád,ezt vetíted ki az emberekre.Ez lehet lelki de testi is,szeresd önmagad ,és mások is megszertnek.
2011. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Először is tudatosítsd magadban, hogy a beképzelt emberekkel a többiek okkal nem létesítenek kapcsolatot. Vidd végig a gondolatot, kiderül hogy valójában inkább nekik lenne okuk a lenézésre.

Innentől alkalmazd a tízig számolós szabályt, mielőtt valamit kimondasz, és mielőtt valakiről véleményt formálsz, először gondolj bele, hogy valóban okkal mondod/gondolod az adott dolgot, vagy csak a beképzeltség mondatja veled.

2011. dec. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Hasonló vagyok,csak én találtam egy hozzám hasonlót,akit még nem nézek le és happy-k vagyunk :)Barátaim nincsenek mondjuk , mivel eddig csak "alsóbbrendűekkel" hozott össze a sors:/Túl nagy lehet az arcunk:)
2011. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha tényleg felsőbbrendű vagy? :O
2011. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Mi az oka hogy felsőbbrendűnek érzed magad? A te helyedben kicsit leereszkednék az emberekhez a földre,és máris megoldódnának a problémáid.
2011. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy igen, vannak akiket MÉG nem nézünk le, de előbb-utóbb őket is le fogjuk nézni, akiket meg nem, őket azért nem, mert ők meg minket néznek le.
2011. dec. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mármint hogy esélyünk sincs olyan kapcsolatot kialakítani, hogy lenézhessük őket.


Az arcot meg nem visszafogni kell, hanem leplezni.

2011. dec. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Húha! :D Ez annak az esete, amikor mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Nézz tükörbe! Mindenkinek vannak hibái, emberek vagyunk, senki sem tökéletes, ahogy te sem. Lehet valamiben jobb vagy, amitől felsőbbrendűnek érzed magad, de még nálad is lehet jobb, vagy olyan ember, aki másban jobb (de ugyanannyira) mint te.

Ha ezt belátnád, akkor rájönnél, hogy szép a világ, pont a sok különbség miatt, hogy nem vagyunk egyformák.

És akkor talán barátaid is lehetnének.

2011. dec. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Arra meg nem gondoltal, hogy ugy mint Te vannak emberek akik Teged neznek alsobbrendunek, nem az o szinjuken?

Megoldas: Ird le, hogy megis mit ertel el eddig az eletbe, amiert Te magasabb rendunek erzed magad. Tettel e valamit ami segitette az emberiseget, egy csoportot? Zseni vagy, super intelligens? Vagy csak ugy erzed, hogy az vagy?

Lehet hogy rajosz, hogy hogy meg egy pici emberke vagy, sokat kell meg tanulnod, elettapasztalatot szerezned, hogy valahol a kozep szintre felmasszal.

2011. dec. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!