Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Nikolett névről?

Mit gondoltok a Nikolett névről?

Figyelt kérdés

Tetszik - Miért?

Nem tetszik - Miért?


Kort és nemet is írjatok!:)


2011. dec. 18. 16:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg, nem gondoltam,hogy ez bunkó stílus. De direkt kiírtam a kérdésbe, hogy indoklást is kérek. mert annyi,hogy nem tetszik...De mégis mi az oka annak, hogy nem tetszik? Ezzel sokat nem segít.


Utolsó: Köszi, egyet értek:)

2011. dec. 18. 17:04
 12/18 anonim ***** válasza:

A legcsúnyább nevek egyike a listámon:

Jolán, Erzsébet, Margit, Zsuzsa, Nikolett, Ildikó, Klára...

2011. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, mert vhogy nem jó a hangzása. Ha Nikoletta az illető, na az még jobban taszít.

19/L

2011. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nikolett vagyok, nincs bajom vele, de a gyerekemnek nem adnám, mert nem akarnám kitenni a sok félreértésnek, kellemetlenségnek, amit a Nikolettázások miatt átéltem. Sajnos azt a nevet megutáltam ezek miatt...kár, hogy nem csak Nikolett van, úgy sokkal jobb lenne.

23N

2011. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
szerintem nagyon szép név. ha kislányom lett volna biztos igy nevezem el :)
2011. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem szép név, és nem tudom miért nem tetszik sok embernek, szerintem van ettöl rosszabb név is, de mindenkinek más tetszik nem lehetünk egyformák szerintem neked kell, hogy tetszen:)Szóval én szerintem ne hallgassál te senkire sem, ha neked ez tetszik, akkor ez legyen:)18/L
2012. jan. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nem tudom, mi a baj sokaknak a Nikolett névvel, szerintem nagyon szép név. Nekem tetszik a hangzása beleértve a becézését. Nem tudok nagyon indoklást mondni, ez csak az én véleményem. Ha majd egyszer odajutok, hogy apa leszek, benne lesz a lehetséges nevek között.


21/F

2012. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem Nikolettának hívnak, és nem szeretem, pontosan amiatt amit az egyik Nikolett nevű hozzászóló írt, az állandó félreértések végett. Ráadásul nekem a második nevem is hasonló, annak a végén nincsen 'a' betű, de mindig összekeverik, szóval én soha nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet.

16L

2012. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!