Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 36 éves nő...

Mit gondoltok egy 36 éves nő és egy 47 éves férfi esetleges gyerekvállalásáról?

Figyelt kérdés

az igazsághoz hozzátartozik,hogy mindketten elváltunk, és épp babát terveztünk,amikor daganatos beteg lettem...6 éve. mára az orvosaim engedélyeznék a babavállalást..viszont az idő nem állt meg... anyagi feltételei annak a gyereknevelésnak,amiben mi hiszünk, adottak... mégis érdekelne, mit gondol a "nagyközönség" erről??? légyszi ne azt írjátok, hogy ti tudjátok.. az őszinte vélemény érdekel..

köszi


2011. dec. 15. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfit kicsit idősnek tartom, de a nőt abszolút nem.

De ha a férfinak még nincs gyereke, akkor mindegy, mégha 50 éven túl lenne, akkor is érdemes lenne belevágni. Nem lenne jó, ha úgy élné le az életét, hogy kimarad belőle az apaság.

2011. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek minden korban öröm én így gondolom. (32n gyerek nélkül)
2011. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem vagytok még matuzsálemek, ha az orvosok engedték és ti is akarjátok, persze, hogy vállaljatok gyereket!
2011. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vágjatok bele! Nem veszítetek vele semmit :) Egyébként szerintem is kicsit idős a férfi de nem sokat számít. Ugyanolyan jó apuka (talán jobb mert tapasztaltabb) lesz belőle mint egy 27 évesből.


Sok sikert és jó babázást! :)

2011. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad kimaradni ebből a csodából. Az egyéni körülmények kinél-kinél alakulhatnak máshogy, más időben, de ez nem ok a lemondásra. Hallgassatok a szívetekre és "szerezzetek be egy jó füldugót!" Nem kell mindent meghallani! Sok sikert, jó babázást!
2011. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 komasa ***** válasza:
37%
Szerintem egy kicsit kifutottatok az időből, de ha éreztek magatokban annyit, hogy fel tudjátok nevelni a gyereket, és tényleg mindennél jobban vágytok rá, akkor hajrá. Érdemes belegondolni, hogy a amire kirepül a fióka, addig még kb 20 év fog eltelni. És az nagyon sok.
2011. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Te még beleférsz, az apa tényleg túlkoros, de azért én vállalnám, nem tehettek róla, hogy így jött össze. Viszont az biztos,hogy a daganat végleg eltűnt? Mert ha nem,én nem vágnék bele.
2011. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Sok szerencsét a gyermekáldáshoz.

Én nem sokára 40 leszek és a korom sem állít meg abba az elhatározásba hogy újra Anya lehessek!

2011. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 42 éves volt amikor megszületett a kisfiúnk.

Vágjatok bele!

2011. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekes párnál megértem, akkor teljesen mellette vagyok.

Viszont ha olyan emberekről van szó, akiknek már van gyerekük (előző kapcsolatból), ott már nem pártolnám.

2011. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!