Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hosszútávú kapcsolat...

Létezhet hosszútávú kapcsolat egy 24 éves lány és egy 20 éves srác között? Nem lennék az életkorom miatt "rangon aluli" hozzá? (20f)

Figyelt kérdés
Egy buliban találkoztunk, ami után még egymás nevét sem tudtuk, valahogy mégis megtaláltuk egymást később (nem volt könnyű). Nemrég elhívott magához (egy másik városba!), de attól félek, csak egy, vagy maximum néhány alkalomra kellek neki, pedig engem nagyon elvarázsolt. Szerintetek lehet ebből valami, vagy csak a naivitásom hiteti ezt velem?
2011. dec. 20. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm 3 és fél évvel idősebb hozzám, jövő áprilisban lesz 3 éve, hogy együtt vagyunk, ellenben előre nem lehet megmondani hogy ő mit és hogy érez, vágj bele, nem veszítessz semmit ;)

22/F

2011. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát..én a helyedben megkérném, hogy jöjjön Ő..

szerintem azért fejezd ki, ha nem akarsz egyből az ágyába ugrani.


Viszont az, hogy fiatalabb az nem jelent semmit. Az én párom is 2,5 évvel fiatalabb és már 5 éve együtt vagyunk.

2011. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Nem értek egyet az előzővel, a helyedben nem kérném meg, hogy inkább ő jöjjön. Utazzon a férfi a nőhöz, főleg első alkalommal, azt úgy illik.

Egyébként meg korkülönbségtől függetlenül is lutri minden kapcsolat, még ha a férfi is az idősebb. A puding próbája viszont az evés. Ha félsz a csalódástól, akkor eleinte ne vesd bele magad a kapcsolatba száz százalékosan, csak majd akkor, amikor már úgy látod, tartósnak ígérkezik.

2011. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én egy évvel ezelőtt voltam benne,én 24 voltam,ő 19.Nagyon messze laktunk egymástól,ráadásul a legtöbbet én jártam hozzá mert ő diák volt,és nem igazán volt pénze,én pedig már dolgoztam.két hónapig bírtam így,aztán úgy döntöttem,hogy ennyi elég volt.Ráment a kapcsolatra a távolság.

Szerintem inkább az legyen,hogy Ő jöjjön hozzád,aztán te hozzá,ha meg tudjátok oldani.Nekem nem jött be a távkapcsolat,de hátha nektek működni fog.A korkülönbség akkor nem baj,ha komoly gondolkodású fiúról van szó,de sajnos az a helyzet,hogy az ilyen korú fiúk még elég éretlenek.Gondold meg alaposan,és közöld vele,hogy egyelőre csak ismerkedni akarsz,a szexet egy időre felejtse el.

Sok sikert!

2011. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!