Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a lány részéről? 4 éves kapcsolat. Ugy volt h a barátja Olaszba megy dolgozni 3 hónapra. Ezt ő elfogadta. DE

Figyelt kérdés

De végül 6 hónapra megy, még az ünnepekre se jön haza. A csaj kiakadt, azt mondja ha elmegy ő szakít vele. A fiú csak menni akar.


Azt tudni kell h minden este találkoznak, vasárnap egésznap együtt vannak. A lány sehova nem megy a párja nélkül. Nem azért mert nem engedi, nem akar. És csak 19 évesek.


2011. szept. 23. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Persze h normalis. Sot a fiu reszerol is normalis lenne, ha szakitana a lannyal.

En elhiszem, hogy o az igazi es mellette akar megoregedni, de konyorgom, meg csak 19 evesek. Annyi pasijuk meg nojuk lesz meg, amennyit nem szegyenlenek.

Tisztabb ugy, hogy szakitanak most, es 6 honap mulva mikor visszater a fiu, onnan folytatjak, ahol abba hagytak... felteve, hogy addig nem talalnak maguknak mast.


Fiatalok, szerintem eljenek. Raaernek megallapodni 5-10 ev mulva is.

2011. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szerintem nem. Viszont az is hozzátartozik a dologhoz, hogy szerintem túl korán jöttek össze. Igaz, hogy nem írtad mióta ismerik egymást, de 15 évesen belevágni, nagy szerencséjük van, hogy 4 éve együtt vannak. A legtöbb pár aki ilyen idősen talál egymásra mint ők jó ha fél, vagy egy évig együtt vannak.

2011. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha emiatt szakítani akar a csaj, akkor baromira dedós kis...

6 hónap nem a világ vége, lehet még egy kicsit fel is pezsdítené a kapcsolatot.

Én is kimennék a srác helyében!

23L

2011. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése az egész. Kint jobban megszedheti magát a srác, ha 6 hónapot ajánlottak fel kapott az alkalmon. Nyeltanulásnak is jó és nem utolsó sorban azért jól mutat az ilyen az önéletrajzában.

Azon én is kiakadnék, hogy az ünnepkre sem jön haza, de mit tudsz csinálni. Persze, hiányozni fog neked, de nincs jogod visszafogni őt.


19/L

2011. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne gondoljatok nem tudom milyen munkára... gyümölcsöt meg zöldséget szedni megy. 2 ismerősömről van szó. Mind2őt megértem. A pasi mondta hogy menjen vele, de ő meg az egyetemet nem hagyja. Mondtam neki, neked ez a fontos, neki az. Ha szeretitek egymást kibírjátok. De csaj, csak próbálja lebeszélni.
2011. szept. 24. 00:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
csajnak kéne, hogy legyen saját élete, mert ezzel, hogy csak a srácon keresztül él, meg fogja fojtani szegény srácot.
2011. szept. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "kisajátítós" csajt, már régen lapátra tehette volna!!

Ahelyett, hogy örülne, hogy nem otthon tesped a pasi...

2011. szept. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 wiWell ***** válasza:
100%
Vannak lányok akik nem tudják elképzelni az életuket a pasijuk nélkul. Ez nem a szerelem jele, inkább a támaszkodásé. Elhiszem, hogy hosszú az a 6 hónap, de ki lehet bírni. Mellesleg a lány is kimehet utána az unnepekre. Az én párom a jovo héten megy el 2 hónapra, és egy szóval sem beszéltem le, ez neki egy nagy lehetoség, inkább igyekszem tartani benne a lelket, hogy csak menjen.
2011. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Azért a zöldség szedés nem nagy lehetőség. Nemrég beszéltem egy sráccal, aki szintén ilyesmi munkára ment ki. Azt mondta, hogy olyan drága kint minden, hogy nem sokkal több maradt neki a fizetéséből, mintha itthon maradt volna. Amúgy is úgy azt mondta, hogy úgy kezelték, mint egyesek itthon a roma származásúakat.

Szóval ezért pl. nem érdemes kimenni 6 hónapra, és én valahol megértem a lányt. Meg ha mondjuk felajánlaná neki a srác, hogy segít neki kinn tölteni az ünnepeket.

2011. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem itt a bizalom hiányáról van szó. A csaj nem bízik a barátjában, hogy fél évig féken tudja tartani magát...
2011. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!