Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak mamával?

Mit csináljak mamával?

Figyelt kérdés

Megpróbálok, rövid, tömör és érthető lenni.

16 éves lány vagyok, van 3 idősebb féltestvérem.

A szüleim nem házasodtak össze, '93-ban jöttek össze, '95-ben születtem. '98-ig együtt voltak. Apa 3 éve meghalt. Anya azt állítja, hogy azért mentek szét annak idején, mert apukám mamája elviselhetetlen volt.

Őszintén szólva tényleg elég fura. Senkit nem szeret, mindenkivel veszekedik. Jó múltkorában az volt, hogy anyával elmentünk a temetőbe. Mamám pedig elkezdett vele ordibálni, hogy mit keres ott?! Azóta anya nem jön be mamámékhoz, hanem megvár az autóban. Kb 2 hónaponta egysze r megyek egy fél órát-órát. De szombaton is voltam, de max 10 percet akartam maradni. Le sem ültem, mire mamám elkezdett velem veszekedni és olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy neki nincsen normális unokája, őt nem szereti senki és jegyezzem meg, hogy mit műveltem velük..nem fogadok nekik szót és ezt még a végtelenségig írhatnám. Sírva jöttem ki..

Nem igazán szeretnék vele többet beszélni, de ott van papám, akit nagyon szeretek...

Ti mit csinálnátok?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2011. dec. 20. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

detto.

Én nagypapám miatt elviselem nagyimat,csak nagypapám miatt megyek

2011. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudsz vele mit csinálni:S túl öreg már a változáshoz, csak egy megkeseredett vénasszony csóri:(
2011. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igen. és akkor jön a siránkozás, hog milyen hálátlan a gyerek/unoka, le se szarja. hogy miért is, azt elfelejti figyelembe venni.
2011. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. dec. 20. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
csak felnőtt . tán lehet hogy ha leültök bocsit kérsz megtudnátok beszélni,hogy ő mégis mit akar..lehet hogy nem tetszik neki hogy csak ennyit mész vagy hogy nem viszel nek isütit vagy akármi hülyeség ha fura....)
2011. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben hosszútávú változást nem tudsz elérni, de egy kis érzelmi terrorizálás javíthat valamicskét.


Legközelebb, amikor mész, olyan szituációba, amikor nem néz ki nagyon hülyén és megtervezetten, nézz mélyen a szemébe, ha egy meg tudod csinálni, kicsit könnyez is, mondd, hogy szereted és öleld át. Ha ezek után se lesz semmilyen pozitív érdembeli változás, tényleg nem tudsz mit csinálni... Remélem sikerült megoldani... Vagy így, vagy máshogy. :)

2011. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ajándékot mindig viszek, de most nem akarok még találkozni se vele, nemhogy ölelgetni..

2011. dec. 20. 21:32
 8/8 susogómackók válasza:
Sztem beszélj vele hogy vegyen vissza vag nem látjatöbbet az unokáját.. :D
2011. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!