Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy-másfél éves babáitokat...

Egy-másfél éves babáitokat mindig viszitek magatokkal ha mentek valahová, vagy általában otthon marad mamával, apával?

Figyelt kérdés
Másfél éves a babám, és még egyetlen egyszer voltam úgy vásárolni, hogy ő nem volt velem. Nem tudom miért, de szeretem ha ott van, ha nézelődik, imádja az embereket, jól érzi magát. Viszont így jóformán azt sem tudjuk, hogy mit szólna hozzá ha fél napra lelépnék otthonról és apa lenne vele.:)
2011. márc. 7. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

ha gyorsan akarok valamit intézni, akkor itthon hagyom apával, vagy ha 3-4 helyre kell mennem. Nagyon utálom rángatni kocsiból ki-be, ölben, sorbanállás, ügyintézés...

Van, hogy apukája átviszi a nagyihoz 2-3 órára, addig pihenek, takarítok, mondjuk ilyen csak 2x volt eddig :)

Nem lett semmi gond ezzel, ha jól elszórakozik észre sem veszi, hogy nem vagyok ott :)

2011. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viszem magammal mindenhova.megoldhatnám h itthonhagyom a mamájával(férjem szüleivel élünk),de én szeretem magammal vinni.mi falun élünk és ha olyan kell akkor a városba kell menni.igaz korábban kell kelnie,mert buszozunk,de imádja a buszozást is meg a várost is.már csak ezért sem hagyom otthon.a férjem csak hétvégén van itthon,hétköznap reggeltől estig dolgozik,igy a hétvégén ő szokta vinni sétálni,akkor elmennek 2-3 órára is csavarognak,sétálnak,meglátogatnak egy két barátot.én ilyenkor kapcsolódok ki,meg takarítok.
2011. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Visszük mindenhova max kintmarad apával a kocsiba.
2011. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vezetek, a nagyszulok tavol laknak, igy visszuk magunkkal mindket gyereket. Ha busszal, vagy gyalog el tudok menni oda, ahova szeretnek, es apa is otthon van, akkor o vigyaz ra/rajuk. Ez eleg ritkan fordult elo.
2011. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!