Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a barátnömnek/40 éves, három honapja élünk együtt/mikor szinte meg van mindene?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Parfümöt.
2011. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el szinhazba, vacsorara, valahova ahova szivesen menne.
2011. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy idegen emberek tudják megmondani, hogy mit vegyél a barátnődnek?
2011. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ha sablonválaszokat akarsz, akkor parfüm, ékszer, színház, nercbunda, stb. Én is 40 éves vagyok, de hátast ugranék, ha a párom ennyire nem személyre szóló ajándékkal lepne meg, mert ez azt jelenti, hogy nem ismer és nem is igazán érdekli, hogy mire vágyom.

Neked kell tudnod, hogy mi a hobbija, mit szeret csinálni. Nekem pl. lehetne venni karate lábszárvédőt, egy nagy terráriumot a csigáimnak, kreatív-hobby cuccokat, fantasy könyvet... szóval bármit, csak ne legyen sablonos.

2011. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy saját készítésű dolognak jobban örülne. Az interneten sok ötlet van, ne félj belevágni.


Nincs v.mi hobbija? Azért kérdezem, mert akkor ahhoz is lehetne pl. beszerezni kellékeket. De jó ötlet a színház is, vagy v.mi kellemes, kultúrális, romantikus program. Én biztosan többre értékelném ezt, mint a húszadik ugyanolyan ruhát, ékszert, halál kínját.

2011. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!