Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátnőmnek névnapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek névnapjára? Playboy parfümre gondoltam, de teljesen tanácstalan vagyok. (párnát meg ilyen dolgokat nem szeretnék venni mert pl valentin napra azt kapott) 4. hónapja vagyunk egyűtt.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
karkötő nyaklánc kondom ilyesmi
2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó lesz a parfüm is, meg mellé veszel egy csokit és kész.
2011. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha igényesebb barátnőd van, ne Playboy parfümöt vegyél, hanem minőségit.
2011. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szerintem a playboy eleg jo minoseg.

De akkor meg is milyen parumot? :))

Hallottam valami America nevu parfumrol arrol mi a felemenyetek?

2011. ápr. 26. 13:37
 5/20 anonim ***** válasza:

Az is gagyi.

DKNY, D&G, Versace, Burberry, Guerlain..stb ezek az igazi parfümök, a Playboyt meg társait azok használják, akikben semmi kifinomultság, stílusérzék nincs.

2011. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Most elterek kicsit a tematol.

En peldalul Axe-ot szoktam hasznalni ami azt jelenti, hogy semmi kifinomultsag nincs bennem, semmi igeny?! :O

2011. ápr. 26. 13:49
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ööö, igen. Bocsi.
2011. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Illetve annyit pontosítanék, hogy nem, ez nem a szó szoros értelmében vett igénytelenség, hanem nem vall kifinomult ízlésre. Nekem sincs sok pénzem, mert diák vagyok, de mindig félreteszem a pénzt tisztességes parfümökre. Ilyen playboyt meg a most nagyon menő pinksugart akkor fújnék magamra max., ha nekem fizetnének. A barátomnak is Armani parfümöt vettem szülinapjára.
2011. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem azert nem veszek Armani vagy mas fajta spret/parfumot mert nem futna ra, hanem azert mert tetszik az illata es szeretem.

Baratnom is megvan vele elegedve.

A masik meg az, hogy nem feltetlenul kell ahoz tobb 10.000ft-os parfumot venni, hogy valaki igenyes legyen stb...

A playboy-nak meg igencsak jo illata van.

2011. ápr. 26. 15:38
 10/20 anonim ***** válasza:

Mindegy, hagyjuk nem érted a lényeget.

Vegyél Playboyt, jó lesz.

2011. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!