Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem retteg az öregedéstől...

A férjem retteg az öregedéstől és mindent elkövet ellene. Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Tudom elég hihetetlennek hangzik de ő férfi létére iszonyatosan hiú.Már kiakad ha lát egy kis ráncot ami nem is mély hanem csak minimális.És nem egy plasztikai műtétje volt meg plasztikai sebész által végzett kozmetikai kezelés , mélyhámlasztás , lézeres kezelések meg ki tudja mi még.Természetesen nagyon szeretem , apaként is kiváló , iszonyat jóságos és törődő.Persze megérdemli ezt mivel elég sokat dolgozik és külföldi munkahelye van és este későn ér haza mindig emellett ez nem okoz semmilyen anyagi gondot.Engem az zavar igazából hogy ő idősebb igazából (41) mint én (37) és sokkal fiatalabbnak néz ki , szinte tinédzsernek.Nem rég az édesanyjával sétált és mondták neki hogy micsoda szép unokája van , ő csak nevetett rajta és mondta hogy ő a fia és nem az unokája...Hogyan beszélhetném le erről a furcsa rögeszméjéről.Emellett sportol , és megköveteli hogy csak egészséges ételt készítsek.A gyerekek viccesen fogják fel hogy "apa milyen sima az arcod" , hogy hogy "fiatalabb vagy mint anya". Hogyan tudnék rá hatni hogy ez nem egészséges.
2011. dec. 21. 18:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Mivel ennyire hiu, nem tudod megvaltoztatni.
2011. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, ha egy nő teszi ezt, milyen ügyes, igényes, mindenki elájul tőle. Egy férfinak is jogy van jól kinézni. Mivel mondod, hogy külföldön dolgozik, ott nem olyan nagy dolog ez. Amíg egészséges keretek között teszi, hát váljon egészségére. Inkább örülj, hogy ilyen.
2011. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg teljesen egészséges!

Adhatna pár tanácsot nekem is !

2011. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
62%
Ő nem tud pénzt értelmesebb dolgokra költeni? Mert ha ilyen akkor már nem olyan kíváló mert ez bizony nagy emberi hiba.Mivel egészségileg is súlyos dolog vegyük csak Michael Jacksont.Nem kívánom hogy ez a pénz majd hiányozzon onnan ahol sokkal nagyobb szükség van rá.Azt meg honnan tudja melyik étel az egészséges.Nem tapasztaltad hogy számtalan dologról amiről kijelentették ex catedra hogy egészségtelen kiderült hogy egyáltalán nem.Én itt súlyos emberi hibát látok ami rá fog visszaütni jelek már vannak, (unoka) de ő rövidlátóságánál fogva nem képes észrevenni.
2011. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Pedig a 40-es évek a legszebb évek egy férfinak.


Volt v.kije, aki nagyon fiatalon halt meg? Volt már olyan esemény az életében, ami miatt majdnem meghalt? Azért kérdezem, mert lehet, hogy azért ilyen, mert fél a haláltól, és az öregedést ezzel kapcsolja össze.

2011. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Valószínű valami külföldi kollégától látta ezt fiatalság mániát.De egyébként mindig is iszonyat hiú volt.Mindenben rendkívül fiatalos , a génjei miatt is...mikor megismertem akkor is sokkal fiatalabbnak hittem mint amennyi volt , pedig akkoriban semmilyen fiatalító dolgot nem használt.
2011. dec. 21. 18:34
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

Ülj le vele és kérdezd meg hogy miért fél az öregedéstől. Talán úgy érzi fiatalabb korában egy csomó mindent elszalasztott és így próbálná meghosszabbítani azt a korszakot? Vagy másoknak próbál ezzel megfelelni? Nehogy azt mondják rá hogy "vén trotty"? Szerintem az önbecsülésével van nagyon nagy gond, jobbnak, fiatalabbnak akar kinézni mint amilyen valójában és ezzel másokat és önmagát is próbálja megtéveszteni (aki becsüli és tiszteli önmagát az büszkén viseli a ráncait is amiket az élettől kapott). Az biztos hogy lelki eredetű ez a dolog, így az se lenne hülyeség ha elmenne egy pszichológushoz.

Ha meg nem akar erről beszélni akkor nem tudsz rajta segíteni. Az ő érdeke lenne ezt átgondolni, hogy mit miért tesz, ugyanis akár akarja akár nem, ő is meg fog öregedni, ezen a botox se segít, sőt egyre kevésbé fog emberien kinézni.

2011. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
66%

Én nem tudnék ilyen férfi mellett élni. Öregedés egy természetes folyamat. Én párom nem is ilyen egyáltalán.

Ha már akkor is ilyen volt mikor megismerted és hozzá is mentél akkor elfogadtad, nem? Fogadd el Őt ilyennek és kész! Vagy te is plasztikáztasd magad, hogy ne tűnjön kisfiúnak melletted.

23/N

2011. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%
Biztos van egy huszas barátnője.
2011. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Az édesapját és a testvérét elég fiatalon elveszítette és ő tartotta a lelket az édesanyjában , nem volt az a kicsapongó bulizós típus kicsit inkább olyan magába fordulós.Ahogy mondta ő nagyon fél hogy nem bírja tartani a lépést a világgal , kütyükkel , eszközökkel ezért mindenből mindig a legmodernebbet "legfacsartabbat" veszi.És egyszer mondta hogy meg akar maradni olyannak ahogyan a testvére utoljára látta , nem tudom pontosan hogy ezzel mire célzott bár gondolom a külsejére.
2011. dec. 21. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!