Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknél viszonylag hamar és...

XStefix kérdése:

Akiknél viszonylag hamar és nem tervezetten jött a baba: mi történt veletek később? Együtt vagytok még?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiság, semmi egyéb.
2011. dec. 22. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Kb. fél évvel a megismerkedésünk után jött a baba (akkor lettem terhes természetesen), azóta eltelt 4,5 év, köszönjük szépen jól vagyunk. :)
2011. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

19 evesen jott a baba. Megszuletett, a korhazbol hazakerulve a parom szakitott velem, anyukammal laktunk es a kislanyommal. En mellette tanultam, beiratkoztam egy felsofoku kepzesre.


6 honap elteltevel kezdtunk ujra beszelgetni es mondta, hogy nagyon megbanta az egeszet, a szulei zsaroltak, kenyszeritettek a szakitasra.


Szeretett volna bizonyitani, es en csakis a gyerek miatt belementem ebbe. Ott hagyta az iskolat, es felkoltozott hozzank, (amugy 2, 5 orara lakott tolunk) kivettunk egy alberletet es kb 8 honapja egyutt elunk. En meg jarok a kepzesre amire beiratkoztam, a parom dolgozik es eltart minket.


Az o szuleivel nem tartjuk a kapcsolatot, magunkra vagyunk utalva. Nagyon nehezen jovunk ki a penzbol, havonta 110 e forintbol elunk abbol csak az alberletre es a szamlakra elmegy 70 e. A maradek 40 e forintot kell beosztanunk minden egyeb dologra, szerencsere a kislanyunk semmiben nem szenved hianyt, viszont mi sokszor kenytelenek vagyunk lemondani egyes dolgokrol.


De a pici karpotol mindenert!!!!! :)))

2011. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A vártnál picit előbb jött, 25 éves voltam, a párom 27, én akkor csináltam a második diplomám, szerettem volna azt befejezni, és utána gondolkodni a gyerekvállaláson. Végülis 25 évesen lettem terhes, de nem bántam meg, így is sikerült minden, igaz nem mindig volt könnyű. Ennek már 6 éve, és köszönjük, minden a legnagyobb rendben:)
2011. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

(Ki pontozza le a válaszokat? Mi bennük a nem hasznos..??)


Örülök, hogy eddig csak jó sztorikat olvastam. :)

2011. dec. 22. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapja voltunk együtt a párommal, amikor teherbe estem.

Évek óta szedtem már fogamzásgátlót, de egyszer elszámoltam magam és nem volt pénzem kiváltani az újat, így kockáztattam. Arra gondoltam, hogy tervezett gyermekvállalás előtt is hónapokkal előbb abba kell hagyni a fogamzásgátló szedését, így 1 hónap nem számít. De persze, azonnal terhes lettem :)

Nagyon kivoltam, 3 hónapig csak sírtam, hogy mi lesz, nem akartam még gyereket egyáltalán. 25 évesek voltunk akkor.

Azután végül eldöntöttem, hogy már nem vagyok annyira fiatal, meg hogy akár egyedül is felnevelem és nem várom el a páromtól, hogy az én hülyeségem miatt ő is szívjon. De ő kitartott mellettem és most már 6,5 éve együtt vagyunk, 5 éves a nagyfiúnk és 2 a kicsi :) Utóbbi sem volt kifejezetten tervezett :)

Én hiszek a sorsban és hiszem, hogy nem véletlenül történtek úgy a dolgok, ahogy. Ennek így kellett lennie és kész.

2011. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 salhajni válasza:
100%
Férjem 20 , én 16 éves voltam , ez 1991.ben volt. Terhes lettem , feleségül kért. Azóta is szerelmesek vagyunk :-) ! Sokan mondják , abból is látszik ahogy egymásra nézünk .
2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyum és apum között 13 év különbség van. Anyum 18 évesen esett teherbe apumtól. Megszülettem én :) És 19 éve együtt vannak, és együtt is maradnak :)
2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!