Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem mindig azt mondja,...

A testvérem mindig azt mondja, hogy ronda vagyok. ( jó tudom, hogy nem vagyok 1 világszép de ronda se) akár hányszor hazajön azzal jön, higy de ronda vagy. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul esik a dolog :(
2011. dec. 23. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

tesód válasza :


De ronda vagy!

2011. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

ne foglalkozz vele vagy tegyél ellene és valahogy szépülj meg

Mégis mi benned a ronda, kövér vagy, igénytelen, csúnya az arcod, mert csak úgy nem mondja senki a másikra, hogy ronda

2011. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok? Tizenegynéhány évesen én is folyamatosan bántottam ilyesmikkel a hugomat, de kinőttük. :)
2011. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Dehogynem mondja valaki,csak azért hogy szívassa a másikat!


Mond neki, hogy de még így is szebb vagy nála!

Vágj vissza és röhögd ki!


Ne foglalkozz vele, hogy mit mond :)

2011. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Mikor én 15 voltam, a húgom meg 13, néha én is mondtam, hogy ronda, mert nem tudtam mivel belekötni, mikor veszekedtünk. Emiatt sokszor sírt. Nem gondoltam komolyan, a "ronda" húgom most modellkedik és reklámfilmekben szerepel..

21/F

2011. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Engem folyamatosan azzal szekál a húgom, hogy dagadt vagyok, és ronda, meg hogy ő sokkal szebb nálam. Néha megbánt, de amúgy tudom, hogy csak szekál, így nem veszem komolyan. Jobb pillanataiban ő is mondja, hogy nem gondolja ám komolyan ezeket.

Mondjuk az kicsit zavar, mikor éppen eszek és "hú már megint mennyit eszel, ezért hízol annyit". A probléma ezzel csupán annyi, hogy ez a háj-kérdés elég nehéz téma nálam, mert tényleg nagyon nem vagyok megelégedve magammal.

2011. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha ilyen jókedvűen jön haza, lehet hogy neki ezt mondták, és ő csak rajtad meri kiélni az ilyesmit.

Ez gyerekes hülyeség, ne vedd a szivedre, nem komolyan gondolja biztos.

Egyébként nálam az a rondább aki ilyet mondd.

Ha akarsz visszavághatsz neki ilyesmit.

Vagy hagyd elengedni, ne vedd komolyan, minél jobban megsértődsz látványosan ez most neki lehet tini élmény annál inkább csinálja.

2011. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
képet!
2011. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok sem kövér sem igénytelen , mindig oda figyelek magamra, törődök a külsömel...
2011. dec. 23. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:
vágd pofán egy szívlapáttal attól ő is megcsunyul....:D
2011. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!