Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy ezen kiakadok?...

Wartburg353s kérdése:

Gáz, hogy ezen kiakadok? Hogyan legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés
Pár napra elutaztunk, a nagyinál hagytunk kulcsot vészhelyzetre. A férjem előbb hazajött, és sehol nem találta a laptopot, pedig szüksége volt rá. Kiderült, hogy az öccse elvitte, de minket nem kérdezett róla, pedig bármelyikünket felhívhatta volna, ingyen beszélünk. Ez csak egy példa a sok közül. Én reagálom túl, és ez normális, vagy tényleg szemtelen kicsit?
2011. dec. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Még jó.
2011. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El kellene beszélgetni vele, de nagyon..

Nekem lakótársam csinálja ezt, hogy lopkodja a cuccaimat szó nélkül, és ő még csak nem is családtag..

Abszolút jogos a felháborodásod..

2011. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bánomisén ***** válasza:
Nem kicsit szemtelen, hanem nagyon. Egyáltalán nem reagálod túl.
2011. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltunk beszélni vele, de olyankor megsértődik, az anyukája meg a pártjára áll. Elég közel laknak, és a kerti szerszámokat is mindig elviszi, meg a férjem barkácsgépeit, aztán vagy visszakerülnek, vagy nem... Egyszer már lelakatoltam előle a garázst, de aztán nekem lett lelkifurdalásom, mert amúgy szeretjük. Csak már kicsit unom, hogy mindig mindenből újat kell venni, mert ha már nincs szüksége rá, csak úgy elhajítja valahol az udvarán és beletapossák a sárba.
2011. dec. 23. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszr a férjemmel mi is elmentünk egy hétvégére. Az öcce nem ebben a városban él, de mivel pont itt volt dolga akkor hétvégén, itt aludt. Mikor hazaértem, a konyha tele mosatlannal, az egyik pizsamám meg a szennyestartóból nézett vissza rám. Kiderült, hogy itt aludt a nője, a haverja, meg annak a nője.

No comment...

2011. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illett volna engedélyt kérni. Nem kell kiakadnod feltétlenül, de jogos az, hogy nem tetszik a helyzet neked.
2011. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!