Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony fejibe összevesztünk...

Karácsony fejibe összevesztünk a semmin. Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt. Tavaly nálunk volt a vacsora, idén úgy terveztük(tervezte) hogy akkor náluk lesz, aztán megyünk hozzánk.

2 hónapja fújom neki, hogy de beszélje meg az anyukájával, hogy egyáltalán mit szól hozza, szeretné-e, hogy képzeli el az ünnepet, ne az legyen, hogy bejelenti, hogy megyek, hanem mégis.

Ma összefutottam a párom anyukájával, 2 hónapja nem találkoztunk. Kb. két percet beszéltünk, majd boldog karácsonyt kívánt, s elment...(nekem meg kicsúszott a számon, hogy "még találkozunk addig" :-S-lehet nem kellett volna, mindegy...)

Visszatérve, ahhoz képest amit beszéltünk a párommal, ma annyit mondott az anyukájának, hogy holnap átmegyek. Nem kérdezte a véleményét meg ilyenek. Az anyukája nem mondott semmit.

Nekem rosszul esett, hogy se bű, se bá. Az én szüleim alig várnak minket, mondták, hogy remélik holnap este velük is leszünk, meg ilyenek. Ehhez képest "anyósom" gyakorlatilag elbúcsúzott tőlem az után...

A párom szerint ne várjam az írásos meghívót (persze, nyílván nem erről van szó), de azért jó lett volna, ha azt mondja, hogy na akkor holnap várunk szeretettel, mint így...:-S

túlreagálom? :(


22-L


2011. dec. 23. 22:22
 1/9 anonim válasza:
Jogos szerintem hogy rosszul esik neked, meg direkt meg is kerted h beszeljen a szuleivel... De nem olyan durva azert h megerje ezen veszekedni karacsonykor :) mondd meg neki h legkozelebb legyen olyan szives figyelembe venni amit kersz es kesz :) hasznaljatok ki az idot amig egyutt lehettek ne rontsatok el folosleges veszekedessel foleg ne karacsonykor mert ki tudja mit hoz a holnap... :(
2011. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:-S Igen persze, csak rosszul esett, a durva az volt, hogy még ő volt megsértődve. Tudom apróság, csak már anyósomék részéről se tudom mi a helyzet...:-(
2011. dec. 23. 22:40
 3/9 anonim válasza:
Mondjuk meg tudom érteni... De inkabb akkor ha sokszor csinal ilyesmit... Nem veszi figyelembe a kereseidet magyarul nem erdekli hogy neked hogy lenne jó.. De ezert tenyleg vesszetek ossze karacsonykor, legyel te az okosabb :)
2011. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Vagyis ne vesszetek ossze azt akartam :)
2011. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Én is pároméknak leszek,első eset hogy 24-én náluk,igy 6x rákérdeztettem az anyukájánál,hogy de biztos nem zavarok,biztos mehetek-e...

Párom meg is kérdezte jóelőre,igy pl a menüre nekem is rá kellett bólintani,hogy szeretem,mert olyat akart főzni amit mindenki szeret.:)


Ha máskor nem ilyen,hagyd...de ha máskor se figyel arra amit kérsz,akkor gondolkozz el a jövö karácsonyon...

2011. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ő nem tartotta fontosnak, mert szerinte ezen nem kell beszélni semmit, olyan rég együtt vagyunk.

Szerintem meg kellett volna...itt volt az ütközés.


Amúgy nagyon figyelmes, tudom, hogy fontos vagyok számára. Egyszerűen ebben nem értünk egyet s ez dühített...

2011. dec. 23. 22:59
 7/9 anonim válasza:
Hat akkor valoszinuleg o csak siman lazan veszi a dolgokat, lehet h o meg ugy latja, minek ragodsz ilyeneken, nem lesz semmi gaz :) gondolj bele az o laza felfogasu fejebe is :)
2011. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen valószínű itt a gubanc:)

Próbáltam belelátni a fejébe:D de ő meg gondolhatna arra, hogy tudván milyen bogaras vagyok megbeszélje:P:)

köszi a válaszokat...

2011. dec. 24. 10:58
 9/9 anonim válasza:
Jolvan, hát most na :) nem minden ember tud belegondolni a másik helyzetébe :)
2011. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!