Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért megharagudhat?

Ezért megharagudhat?

Figyelt kérdés

A páromat és engem a nagyszüleim ebédre hívtak szerda délutánra. Nagyon készülnek a párom kedvencét készítik, kacsát. Jó előre szóltak, hogy biztos legyen. Erre ma beszélek a párommal s kiderül, hogy akkor mennek a házszentelők, s ő akkor okvetlen otthon kell legyen, tehát nem akar jönni ebédre. Végül kiderült, hogy "anyós" felől fúj a szél, a ház szentelésről nem lehet lemaradni...

Mondtam a páromnak, hogy 22 évig eddig mindig otthon volt, most változtathatna. Meg annak a papnak mindegy, hogy otthon van-e vagy sem. Mindjárt ott tartunk, hogy 22 évesen nem döntheti el, hogy ott legyen-e vagy sem.

Kértem, hogy beszéljen az anyukájával és most én lettem az első számú közellenség. Ezéééért????


Más dátum nem lehet mert hívták az unokatestvéremet is a nagyszüleim, aki csak szerdán van itthon...


22-L


2011. dec. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lesz*rnám, hogy ő megharagszik. Kiverném a balhét, hogy a nagyszüleim milyen szeretettel várják őt otthon, már direkt le volt beszélve az időpont jó előre és erre egy ilyen gyászos indok miatt képes visszalépni. Szépen elmondanám neki a véleményemet, nem kell finomkodni. Gondolkozzon el rajta kicsit.
2011. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe -és ha lány lennék- simán kivágnám őt végleg, mint macskát a sza ..harába! Előre egyeztetett és megbeszélt programot felrúgni egy kisebb jelentőségű esemény miatt ...
2011. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, hogy közellenség vagyopk vagy nem, nagyon elküldeném a fenébe. Egy megbeszélt családi időpontról van szó, nem egy spontán programról.
2011. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én fiú létemre, ha ilyet csinálnék, szégyellném magam, egy megbeszélt időpontot ilyen ok miatt nem rúgnék fel. A házat felszentelik nélkülem is, inkább mennék a nagyszülőkhöz a barátnőmmel (ha lenne), nem pedig megharagítanám a családot, hogy lemondom. Főleg, hogy még a kedvencemet is csinálják... Ne okold magad, nem te vagy a hibás, és feltétlen beszélj erről a pároddal!

//Kecskemét környékén lányokkal ismerkednék, barátkoznék; 21/F//

2011. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Határozottság,nem kis hiszti,hanem határozottság.

Megmondanám hogy ok,maradjon anyuci szoknyája mellett,én meg viszek más pasit a nagyihoz,jelentkező úgyis akad.

Nem 15 éves hogy igy viselkedjen.

2011. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltünk. Megmondtam neki, hogy döntse el mi a fontosabb az életében, állítson egy sorrendet. Kicsit összevesztünk, de úgy érzem hatott.

Egyébként rég együtt vagyunk már, emiatt szakítani nem fogok, remélem jobb belátásra tér.

köszi a válaszokat

2011. dec. 26. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!