Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkahelyemhez akarja...

A munkahelyemhez akarja küldeni az unokáját hogy találkozzunk. Normális?

Figyelt kérdés

Egy ismerős néni össze akar hozni az unokájával. Én láttam őt képen (nem tetszik, meg amúgysem akarom hogy összepároztasson engem valakivel egy kotnyeles néni) mondtam hogy köszönöm nem kérek boronálást. De nem tud leállni, minden találkozásnál az unokáját nyomatja nekem, meg már azt tervezi hogy a nagyszüleim meg a szüleim után miket fogok örökölni, mert egyke vagyok. Szeretne vele összeházasítani. Tudja hogy hol dolgozom és oda fogja küldeni a srácot hogy meglessen és találkozzunk. Mint egy marhavásár. Normális?


22/L


2011. dec. 25. 19:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Meg azt mondja "Tudod hogy már benne vagy a korban, hogy házasodj? Ilyenkor kell élni a lehetőséggel, mert ki fogsz maradni, és vénlány leszel". Mondom ezt nem hiszem el...
2011. dec. 25. 19:59
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

"Normális?"


Nem. Szerintem gyorsan állítsd le... Legyél határozott és emeld fel a hangod. Ha a szép szóból nem ért...

2011. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
koptasd le a mamikát,ez nem középkor már,hogy más mondja meg,kivel gyere össze
2011. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Höhöhö. :) Régen ez így ment. meg hát miért nem beszélsz a sráccal? Lehet ő is ilyen kínosan érzi magát, aztán együtt jót nevettek.
2011. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem noremàlis elsõsorban az örökségre hajt!Küldd ahova szeretnéd!
2011. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Állítsd le a nénit : mondd neki azt, hogy van már fiú barátod és KÉSZ!...

Ne küldözgesse hozzád az unokáját, mert a barátod boxoló, hirtelen haragú és még a végén fasírttá veri az unokát!...

2011. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
mond neki, hogy van már vőlegényed, akkor talán békén hahgy
2011. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Mond neki, hogy leszbikus vagy. Többé nem fog hozzád szólni.
2011. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Én most elgondolkodtam egy kicsit a másik oldalról. Szerintem az unoka is hülyén érezheti magát. Képzeld el amint a mamika otthon agyusztálja, hogy menj szépen lesd meg azt a kislányt. Szerintem neki is az agyára megy.

Ne aggódj nem fog odaállítani azzal, hogy hellóka a nagyim küldött, hogy összejöjjünk. Nem fogja magát égetni.

2011. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az a baj, hogy tudja hogy nincs barátom, mert a nagyszüleimet már kikérdezte. Mondtam hogy ha legközelebb felhozza a témát mondják azt hogy van barátom, de nem akarnak neki hazudni...A néni amúgy 18 évesen ment férjhez (a 40-es évek végén) de a férje meghalt fiatalon, így a szülei férjhez adták egy 25 évvel idősebb pasashoz. A lányát 18 évesen adta férjhez (a nagyimat piszkálta is ezért mikor anyum még 25 évesen nem volt férjnél) a 2 lány unokája 20 és 22 évesen ment férjhez, náluk ez a szokás. Az már más kérdés hogy 30 éves korukra mindkettő elvált, de lett nekik új pasijuk, szóval ők "nagyon kapósak" ahogy ő mondaná. Meg mesélte hogy a szomszédjukban lakott egy kicsit visszamaradott lány, és összehozta egy szintén visszamaradott pasival, és hogy mennyire büszke magára mert ha ő nincs, nem találnak egymásra. Velem is ezt akarja, hogy megtaláljam a párom. De én nem akarom ezt...Ennyire nem vagyok szerencsétlen.

2011. dec. 25. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!