Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szeretné megtudná...

Ha nagyon szeretné megtudná oldani hogy találkozzunk 7végén, nem? Nem érzi magát túlságosan is nyeregben?

Figyelt kérdés

a barátommal alig 1hónapja járunk. egy suliba járunk, de csak szombaton találkozunk úgy hogy elmegyünk valamerre. Ő egy másik kisebb városban lakik Pest megyén belül, mint én.

Szóval nem egy városban lakunk. Mindegy merre, nem szeretném kiirni.

Nos tehát szombaton kb 1-2 órára feljön értem kocsival és elmegyünk moziba vagy sétálni vagy ilyenek... és utána vasárnap van focimeccse, mert focizik. Szóval szombaton randizunk:)

Ezen a héten kivételesen szombaton van focija, egy másik városban, de ez mindig igy szokott lenni. De fel sem merült hogy akár este elmegyünk valamerre vagy vasárnap feljön értem, vagy ilyenek. Szóval a hétvégén egyáltalán nem találkozunk. Ez nekem fura mert irja hogy szíve szerint velem lenne meg stb. De szerintem ha nagyon akarná megoldaná hogy vagy meccs után este 1-2 órára találkozunk vagy holnap elmegyünk valamerre. Szóval megcserélődne a focis-randis nap... Nem? Nem fura?



A másik hogy van egy srác akire állitolag féltékeny... és mondom hogy lehet összefutok a sráccal, mert haverok vagyunk és irja hogy TUDJA HOGY NEMVAGYOK A SRÁCCAL ÉS SOHA NEM IS TALÁLKOZOM MAJD VELE, MERT Ő TUDJA HOGY NEKI CSAK ÉN VAGYOK...ÉS CSAK AZ AGYÁT HUZOM...ÉS BIZIK BENNEM

nem egoista egy kicsit? nem érzi magát túlságosan nyeregben alig 1hónap után?


2011. ápr. 16. 17:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az irásom első felében az 1-2óra azt jelenti hogy délután 1órára vagy délután 2-re és onnan számitva estig vagyunk együtt:)
2011. ápr. 16. 17:08
 2/12 A kérdező kommentje:

vagyis TUDJA HOGY NEKEM CSAK Ő VAN... eztis elirtam:S bocsánat...


Szóval a lényeg hogy szerintem kicsit egoista.

És ha akarná megoldaná hogy vagy a mai meccse után összefutunk néhány órára este, vagy holnap lejön értem. A dolog ugyanaz cska a 2 nap cserélődik fel... de ez eszébe sem jutott, mert ő holnap füvet nyír... ami szerintem max 1-2óra...érdekes. mindegy...


Én nagyon szerettem volna találkozni vele a 7végén, de ő nem igazán akarja megoldani.

Rosszul esik:(

MIT TEGYEK??? SZERINTETEK??? emellett mondom nekem kicsit egoistának tűnik a másik sráccal kapcsolatban, h nemis fél h elveszithet? o.O

2011. ápr. 16. 17:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Te vagy önző,nem ő. Arra nem gondolsz, hogy meccs után fáradt, és tanulni mikor fog? Ha felhívják őt felelni, mit mondd? Hogy randizni voltam, tanulás helyett?
2011. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a suliban nap, mint nap tudtok találkozni. Ez lemaradt. Az előző voltam.
2011. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ő már szakmázik...hétfőre nemkell tanulnia, vagyis sosem szokott, már leérettségizett, sosem feleltetik őket, pénteken irtak dogát, jövőhéten nemfognak. Meccs után sosem fáradt, mindig ő mondja h sose fárad el
2011. ápr. 16. 17:22
 6/12 Katalin02 ***** válasza:
Hát szerintem te jobban ragaszkodsz hozzá mint ő hozzád és ez neki jó érzés hogy te vársz rá meg ilyenek. Arra nem gondoltál hogy elmenny hozzá a meccs végére tudod meglepetés és meglátod mi lesz.
2011. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem mehetek el hozzá...mert kb még haza se akar vinni bemutatni... én se hozom haza pont ezért... nem akarom h egyoldalú legyen:S

mondtam h szivesen kimegyek egy meccsére megnézni és mondta h melyikre menjek és az a meccs kb 1,5hónap mulva lesz...ezis fura... (az apja is ki szokott járni)

szoval nemis hozza szóba h fussunk össze 7végén:S elég rossz érzés.

2011. ápr. 16. 17:25
 8/12 A kérdező kommentje:

csak a kamu smseit irja hogy "szivem szerint veled lennék" "ha tudnék most azonnal mennék hozzád, és meccs helyett ölelgetnélek..."

hagyjuk máááár ne irja tegye meg

2011. ápr. 16. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el te hozzá?

Biztos jól esne neki, ha meglepnéd:)

2011. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de mondom... azt sem tudom hol lakik, mert arra nemvolt hajlandó h szóba hozza h hazavisz...biztos szégyell.

Meg mondja h az apja kérdzegeti h mikor visz már haza engem. És irja tegnpa nekem msnen, h "nyugi mostanába már nemfogja kérdezgetni"

2011. ápr. 16. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!