Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen célokat tűztök ki a...

Milyen célokat tűztök ki a 2012-es évre? Mi az, amit a 2011-es évben elértetek?

Figyelt kérdés
Aki nem foglalkozik ilyenekkel az inkább ne írjon :-) Én sem szoktam fogadalmakat tenni, ez más is egy kicsit, de érdekelne ti hogy vagytok ezzel. Hátha kapok pár jó ötletet :-)
2011. dec. 26. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A 2012-es évem lehet uncsibb lesz, mint a 2011-es, mert idén lett 2 szakmám, munkahelyem, jogosítványom! :D

Jövőre egy másik munkahelyet szeretnék, a legnehezebb dolog pedig az lesz, hogy megszakítsam a kapcsolatot drága kedvesemmel, aki több negatív érzést adott, mint pozitívat! Negatív dolgot pedig nem szeretnék jövőre is végigszenvedni! :)

2011. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

"újévi fogadalmakat" én se nagyon teszek

viszont kettő dolgot megfogadtam hogy jövőre másképp lesz

nem fogok cigizni max buliba és nem hajtok rá házas pasikra


a 2011-es évem lehetett volna jobb is (pasi ügyek stb..)

remélem 2012 jobb lesz,nah meg nem lesz meteor eső meg világvige cucc.


17/L

2011. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én szeretnék jogosítványt szerezni, nyelvvizsgát csinálni, nyárimunkát vállalni éss fogyni egy kicsit:$:)
2011. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én idén megszereztem a második diplomámat, illetve elkezdtem egy új képzést, amit nagyon szeretek. Azt érzem, hogy haladnak a dolgaim, sok mindent elértem idén azok közül, amiket tavaly ilyenkor felírtam egy cetlire. :)

Jövőre nagyon szeretném, ha sikerülne a felvételi a doktori iskolába, illetve jó lenne, ha az ideihez hasonló munkáim adódnának. :)

Plusz emellett: ne legyen se világvége, se államcsőd.

2011. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én kitűztem célként, hogy megszerzem a második szakmámat.


Nyáron összeköltözünk a párommal, és boldoggá fogom tenni minden szempontból. :)


Több tervem még nincs. :P

2011. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
megbasztam egy volt tanárnőmet
2011. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én azt,hogy még egy kicsit bírjam ki a világvégéig.
2011. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igazgatásszervező v. jogászt folytatom...

Sürgősen más állást keresek..

Nyelvtanulás..

Kicsit ésszerűbb pénzkezelés...

2011. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

bár meg kell, h. mondjam, a 2-vel előttem lévőben több ráció van...-valahogy már ez a világ nem érdemes a további fennmaradásra, úgyh. sztm. nem lenne nagy veszteség az univerzumnak ha a Föld nevű képződmény jövőre tényleg bevégezné... :-/

Sok gerinctelen ember is elr*hadna a földben, és ennyi...

2011. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van munkám (már nem sokáig )
2011. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!