Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy szükségem lenne...

Nagyon nagy szükségem lenne egy két válaszra.! A barátnőmet hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Ugy kezdődött az egész, hogy összejöttem a volt barátnőmmel, és hát sajnos egy buliban tul sokat ittam..és megcsaltam..még nagyon friss volt a kapcsolatunk, ezért megbocsájtott...de rá két hónapra, sajnos megint megtettem..ráadásul egy olyan lánnyal akit előtte nagyon szerettem...ezt a lányt(akit sajnos megcsaltam) nagyon szerettem/szeretem még most is..És egyszerűen hogy felejtsem el? Reménytelen már az eset...Habár olyanokat ír nekem facebook-on, hogy lehet, hogy megtudna nekem bocsájtani, csak vissza kéne szereznem a bizalmát, és ehhez hasonlók, de én nem látom sok értelmét. Mióta szakítottunk, találkoztunk, párszar, és szinte az összes találkozásnál, megcsókoltam, de semmi. Álítása szerint szeret..És én el is hiszem neki. Mert érzem, hogy szeret.És én is nagyon szeretem..És tuom hogy én voltam a hülye.! De nemtudom mit tegyek. Hogyan felejtsem el.? Valaki help. Nagyon...Nagyon szenvedek miatta..Naponta sírok, fiú létemre..amit nem tagadok..Sokszor meg akartam halni, mert értelmetlennek találtam az életemet, a lány nélkül..


Értelmes válaszokat kérek

Nem vagyok emo-s

16/F


2011. dec. 26. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon...Nagyon szenvedek miatta..Naponta sírok, fiú létemre..amit nem tagadok..Sokszor meg akartam halni, mert értelmetlennek találtam az életemet, a lány nélkül.."


Akkor miért csaltad meg?

2011. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mijndenki ezt kérdezi. Ezt el is felejtettem leírni..Szó szerint a féltékenység vitt a halálba...aznap, disco volt..és bementem a haverokkal inni, de a barátnőmet, nem engedték be..bementünk inni, és körülbelül a városba jöttek oda hozzám vagy 10en, hogy a nőd kavargat egy bizonyos Balázzsal..és már nem akkor volt az első hogy ezt mondják..és egyszerűen már nem birtam idegekkel..Tudom az én hibám..Megbíztam teljesen a barátnőmbe, de akkoris...Nem tudom hogy lehettem ilyen hülye. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni..pedig miket átélek nap mint nap miatta..:/
2011. dec. 26. 23:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
már bocs, de ezek szerint amint te meghallod hogy állítólag (!) megcsalt a barátnőd, már ilyen könnyen meg is csalod... annyira akkor nem lehetsz szerelmes
2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Habár olyanokat ír nekem facebook-on, hogy lehet, hogy megtudna nekem bocsájtani, csak vissza kéne szereznem a bizalmát,"

Ha hagyja, hogy megcsókold, akkor nyilván nem vagy közömbös neki. Meg amit írtál, hogy vissza kéne szerezned a bizalmát... hát hajrá. Ne keseregj, hanem tegyél érte.

Most olyannak tűnik a kérdésed, mikor a munkanélküli ül az ágyon, siratja a sorsát, de soha egy hirdetést se olvas el, soha nem érdeklődik munka után.


Csak sírsz, ahelyett, hogy cselekednél. Mindent úgy kell csinálni, hogy elkezdjük.


Ne csald meg többet! Eddig se kellett volna, de hisz ezt már érzed.

2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor se értelek... Ha szeretünk valakit, akkor nem csaljuk meg, még bosszúból sem.

Azt írod, hogy szeret téged és te is szereted őt. Akkor miért akarod elfelejteni? Miért nem jöttök össze újra?

2011. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Békülj ki vele, ha szeret és te is őt akkor béküljeketek ki... és ha megint megcsalod az annak a jele hogy akivel megcsalod azt jobban szereted szal akkor télleg felejsd el... de próbáld meg még egyszer lehet ezúttal össze jön a dolog :)
2011. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én össze akarok vele újra jönni, de már nem bízik meg bennem, és ezért nem jön velem össze. ezt igy megondta. és ezért akarom elfelejteni..és nagyon..még mostis nagyon szerelmes vagyok.
2011. dec. 26. 23:39
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Ezt elszúrtad.


Sírjál csak hülye gyerek.

2011. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Rendes vagy. Azt kívánom, éld át ugyanazt amit én.!!
2011. dec. 26. 23:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Most már csak azért akarod visszakapni, mert nem lehet a tiéd. Utána úgyis megint megcsalnád. Én már azt sem értem, ha őt nem engedték be, te miért mentél be?? A hülye haverok. Nem vagy egy gavallér. A piára meg ne fogd rá, vagy ne igyál annyit. Jobban is jár a lány, ha leszállsz róla. Bocs, de nem tudlak sajnálni.
2011. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!