Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékozzam meg...

Milyen ajándékozzam meg barátnőmet karácsonyra? Ha ti nők lennétek, vagy lányok, minek örülnétek a legjobban? Tipp?

Figyelt kérdés
Szívesen fogadok el mindenféle tanácsot, mert nem vagyok valami jó az ajándékválasztósdiban :) am 18 éves a lány :) Köszönöm szépen :)
2011. dec. 21. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
CD,könyv,ékszer,valami poénos erotikus ruha aminek mind2 en örültök,ez lehetne a közös ajándékotok!vagy mioz színhát jegy parfüm,smink készlet egy dögös felső annyi lehetőség van hogy az nem igaz..
2011. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mozit akartam írni bocsi.
2011. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és egy programozói könyvnek örülnék nagyon, vagy egy e-book olvasónak :D:D Szóval honnan tudjuk, mit szeretne? Azt se tudjuk mit szeret, mit csinál, tanul, dolgozik, mit kedvel.
2011. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem emlitett neked semmit sem, hogy mégis mire vagyik, vagy mit szeretne a szüleitõl?

Attól is függ, hogy mióta vagytok együtt.pl; vehetsz neki egy jó minöségû bizsut vagy ezüst nyaklancot, fülbevalót. De csak akkor, ha hord ilyesmit. Valami szép könyvet, ha érdekli, CD.Gondolom azért mar ismered annyira, hogy tudod milyen izlése van és mégis mi okozna neki meglepit.

2011. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Fülbevaló, nyaklánc, karkötő ( bármilyen ékszer ), könyv/könyvutalvány, bármilyen ajándékutalvány, gravírozott toll vagy valami gravírozott dolog; avonos termékek, vagy amelyik márkát szereti, abból testápoló, stb., ha tudod, milyen illatokat kedvel, akkor parfüm,... ha vannak hobbijai, akkor azon a téren szerintem bárminek örülne.
2011. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

bigyoshop.hu


nézelődj az oldalon, szerintem itt mindenkinek lehet találni valamit!!

2011. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret olvasni, akkor e-book olvasó, rengeteg könyvet le lehet tölteni, az újakat is néhány hét késéssel.
2011. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ékszer, kozmetikum, sál, hajcsat, mindenféle kis mütyür, kulcstartó, izébizé ami rád emlékezteti. Pl. a karkötő jó ötlet, mert kb. mindig hordhatja.
2011. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Könyv minden mennyiségben, egy új Sennheiser fejhallgató, mert a régi elromlott. Az E-book olvasó szintén jól jönne, de az nem most lesz. :P
2011. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Idén én társasjátékot kértem:D

21-L

2011. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!