Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmileg teljesen kivagyok....

Érzelmileg teljesen kivagyok. Tudna esetleg valaki segíteni? (hosszú lesz a történet)

Figyelt kérdés

A volt baratommal már szinte 3 éve,hogy szakítottunk. Egy 7 hónapos kapcsoltatot a mai napig nem felejti s még mindig ki szeretne békülni. Amíg nem voltunk együtt folyamatosan zaklatott, nem hagyott béken, hiába mondtam neki, hogy hagyjon, időre van szüksegem ,nem hagyta abba s méginkább eltávolított magától. Egy ideje nem hivogat, nem zaklat és tökéletesen lenyugodtam, persze néha-néha rákérdezett, hogy nem gondoltam-e meg magam?

Lett egy brátnője de olyan a kapcsolatunk,hogy hol együtt vannak, hol nem , hol egyik csalja a másikat, hol a másik. 27-én kibékültem vele mert érzek iránta valami vonzalmat, biztonságot és jól is érzem vele magam, de amint elbúcsúzunk egymástól, magamba maradok azonnal olyan érzelmek kavarodnak a fejemben , hogy talán mégsem kellene, mert mivan ha nem működik és ismét zaklatni fog.

Másik nap szakítottam is mert annyira feszült voltam, hogy aludni sem tudtam egész éjjel azon rágodva mi lesz ha...? Aztan most ismét ott tartok, hogy hiányzik es lennék vele. Nem szeretném ismét becsapni,és hülyíteni de mit tehetnék ha ennyire össze vagyok zavarodva vele kapcsolatban?

Később megváltozhatna ez az érzés bennem ? Volt így már valaki?

Mit tanácsoltok nekem ? A barátnőm nem tud tanacsot adni mert ő elfogult, mindkettőnk baratja és bár latom rajta, hogy neki ad igazat s az ő pártján álva azért megért engem is de azt is,hogy sok mindent azért mond, hogy bíztasson s ezért úgy gondolom nem korektek azok a tanácsok amikkel ő lát el.

Mindenkinek köszönöm a válaszát és jöhet bármi amkit gondoltok , ha csupá annyi,hogy"buta vagy ez a pasi azt érdemelné, hogy szeretsd, békülj ki vele" vagy " ejnye bejnye érzelmek, ezek nem tiszták ne keltsd fel ismét az alvó medvét " azt is elfogadom ,csak nagyon nagy szükségem van most a segítsegetekre, hogy tisztán lássak!!!


2011. dec. 28. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Kínzod magadat is, meg azt a szerencsétlent is. Tégy pontot az egész végére, vagy így, vagy úgy.
2011. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld."

Remélem érted.

2011. dec. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ne idegeskedj ezen, légy türelmes, és az élet megoldja ezek a dolgokat...ez olyan, mint amikor azt gondolja valaki kiskorában, hogy őt úgysem fogja senki sem megcsókolni, majd amikor megtörténik, már csak mosolyog, hogy megtörtént. Érted?

Ne aggodalmaskodj... úgy fog alakulni a pasival, ahogy alakulnia kell... minden ami az életben történik veled az a javadra válik...gondolj erre.

2011. dec. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beledöglesz,ha nem lehetsz vele?Most azonnal hozzámennél,szülnél neki 10-et?:)))Ha nem akkor hagyd,amugy se százas....
2011. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Munkácsi Vivien válasza:
Figyi egy tanács: A felmelegített leves nem jó. Én tapasztalatból mondom én is voltam így. Nekem az volt hogy 3-4 hónapig jártam egy fiúval. Szakítottunk ... mert féltékeny volt minden hülyeségre. Utána hiányzott és mint kiderült én is neki. Újra elkezdtünk járni... és ugyanazok a problémák kezdődtek megint... ugyanaz miatt szakítottunk megint. és itt a történetünk vége (számomra, mert ő még mindig szeret). De egyszer ez az érzés számára is vége lesz. Tanulj a hibámból, ne kezdj vele újra... ugyanúgy szakítani fogtok... el kell felejtened, ha üzenetet ír nem válaszolsz rá. Ha hív nem veszed fel a telefont, ha elmentek egymás mellett nem nézel rá... mintha levegő lenne... és ezt egy idő után megunja és vége lesz számára is a vonzalomnak. Utána haverok lehettek, de barátok soha ne legyetek mert akkor a másik mindig többet akar majd... :/ Remélem tudtam segíteni. Sok szerencsét :)
2011. dec. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!