Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen hazassa...

Mit gondoltok az ilyen hazassagrol? Lehet sikeres?

Figyelt kérdés
Megismerkedik a ferfi es a no, kialakul valami nagyon szoros kotelek koztuk 1ev alatt. Az egyik felnek haza kell mennie (USA), igy a masik csak akkor tarthat vele, ha meghazasodnak. Ezaltal lehetoseget kap tanulni,megismerni egy masik eletet. Eltudjak egymas mellett kepzelni a jovot, de szerelem nincs, fizikai vonzalom van, mely szeretet, egy amolyan szovetseg, hogy segitik egymast joban-rosszban.
2011. dec. 29. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.Maradhat így,de alakulhat szerelem,sőt megunás is lehet belőle.Mivel semmi nincs megírva,ez 2 emberen múlik.
2011. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én szerelem nélkül nehezen tudnám elképzeni az életemet...nálam egyébként lassan szokott kialakulni a szerelem érzése.Elképzelhetőnek tartod, hogy még kialakul nálad, nálatok?
2011. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rövid távon működhet. Hosszabb távon nem hiszem. De ha szeretnél kijutni abba az országba, akkor menj hozzá, aztán majd lesz valami. De előbb utóbb valamelyik félnél jön az igazi és akkor vége az amúgy kellemes, de nem szerelemből fakadó kapcsolatnak. Mérlegeld mi éri meg jobban.
2011. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
O azt mondja nem akar mas not, engem tud elkepzelni gyerekei anyjanak. Viszont lehet csak en kepzeltem mindig tobbet a szerelembe, mikor en az voltam, vak voltam, mondjuk egyik pasival se lehetne hosszabb tavon tervezni,akikbe en szerelmes voltam, mert mind egy link alak volt. Ugye a nagy szerelemtol nem lattam. Honnan tudhatnam meg, hogy O szerelmes e belem? En kotodom hozza, ha nem vagyok vele sokszor gondolok ra,neha sirok is,hogy miert nincs itt, de nem erzem azt az elvakult szerelmet,amit 18evesen,mondjuk lehet olyat mar nem is fogok.
2011. dec. 29. 14:39
 6/16 anonim ***** válasza:

hát 18 évesen még más az ember...:)

én a helyedben megpróbálnám...lehet lassan alakul ki a szerelem.ha már megvan az érzés,hogy hiányzik,és szeretnéd látni,és van kötődés,akkor nagy baj nem lehet.

ez a te döntésed,és szerintem mindenképp próbáld meg.persze benne van az is,hogy elváltok,de ha meg sem próbálod,honnan tudod meg hogy milyen lehetett volna?

valószínű hogy ő is hasonlóan érez mint te,ha már felvetette az ötletet,hogy házasodjatok össze..:)(vagy nem tudom kinek jutott eszébe és milyen körülmények közt)

de h ő is lelkesen akarja,hogy tarts vele,nem lehet nagy baj.azért csak óvatosan.

2011. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2011. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
En mondtam eloszor,na de en csak vicceltem, mert egyaltalan nem vagyok a korai eskuvo parti,sot mindig azt mondogattam,min. legyen biztos munkahelyem, 30hoz kozel majd. Es valahogy eszrevetlenul tovabb ment ez a fonal, mert en nem mondtam ra semmit,mikor o is utana felhozta, aztan mar ott tartunk,hogy elinteztuk az anyakonyvi kivonatot es mindent, mar csak menni kellene. De most kicsit megtorpantam. O figyelmes, a kedvemben jar, es sorolhatnam, de mivel en eddig szinte csak a bunko pasikat vonzottam,nem tudom,hogy ez a szerelem jele, vagy pusztan csak szeretet,es minden normalisabb ferfi ilyen.
2011. dec. 29. 14:48
 9/16 anonim ***** válasza:
azért szerintem már 1 év alatt nagyjából kijön az igazi énje valakinek,de vki,a házasság után adja csak ki magát.most ez rohadt hülyén hangzik,mert mindenki egyszer akar csak férjhez menni,de ha nagyon rossz lesz,akkor hazajössz és elváltok.gondolom gyerekekkel még úgyis várnátok,tehát ők nem sínylik meg,mivel nincsenek is..de ne legyél ilyen negatív,hiszem ő1 év után elvesz,más csajok évekig rágják a párjuk fülét és mégsem..:)engedd el magad,nyugodj meg,és élvezd végre hogy boldog vagy,és végre célegyenesbe ér az életed.tipikus magyar mentalitás ez a bizonytalanság,remélem odakinn majd leszoksz róla,és boldogok lesztek:):)
2011. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gyerekeket meg egy jo ideig nem tervezunk, azt tenyleg csak akkor lehet, ha mindket fel 100%-ig biztos onmagaban. Tudom elvalni sem szep, es a valas gondolatatol is rosszul vagyok, de azert a gyerek megis mas, nem lehet visszaadni.
2011. dec. 29. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!