Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell a gyerekekkel...

Hogy kell a gyerekekkel viselkedni?

Figyelt kérdés
2 éves az unokatestvérem és nem tudok vele mit csinálni.Én nem tudok vele gügyögni, akkor mindig úgy érzem hogy a család többi tagja hülyének néz.Mit kéne tennem?
2011. dec. 29. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy egyedul. Kislányom 1 éves és nem tudok neki gugyogni. Hulyeségnek tartom. Szépen eljátszok vele, sétálgatunk, járkálunk, tesz, vesz, foglalkoztatom.
2011. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem is kell neki gügyügni. Ha mindenki gügyög és pöszéskedik, akkor ő is úgy fog beszélni. Normálisan beszélj és játssz vele, csak önmagadat add!
2011. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
én mindig úgy bánok a gyerekekkel (ismerős kétéves kislány pl), mintha felnőtt lenne. persze a maga módján:) de szerintem nem gügyögni kell velük, hanem meghallgatni, amit mond, válaszolni, kérdezni, ha játszik, akkor úgy tenni, mintha te is halálosan komolyan vennéd:) ne kezeld le, mosolyogj rá sokat:) meg ha pl. csikized, dobálod, ahhoz még gügyögni sem kell, mégis élvezi mint a fene:)
2011. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele különösebben. Lehet nem is igényli a társaságodat. Ha mutatni akar neki valamit, nézd meg, kérdezgess arról a valamiről, rajzról, játékról valamit, válaszolni úgyse nagyon tud majd, aztán szépen észrevétlenül arrébb állsz egy idő után. Ha meg nyüstölne állandóan, mondd, hogy nem értelek, nem tudom, mit akarsz, majd megunja, és békén hagy.
2011. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!