Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Másnak is...

Miért csinálja ezt? Másnak is szokott így viselkedni az anyukája? Hogy csináljam, hogy ne húzzam fel magam rajta?

Figyelt kérdés

Egyik nap mond valamit, pl, hogy miért nem megyek társaságba (kocsmázni vagy discoba, mint a testvéreim). Tegnap elmentem a barátnőmmel valahova (nem bulizni, hanem sportolni) és ma már a fejemhez vágta, hogy soha nem vagyok itthon, miért kell mindig csavarogni, amikor ezt és ezt is meg kellene még itthon csinálni.

Előtte mindent megcsináltam, ami a feladatom volt, hogy ezt elkerüljem.


Nem tudom megállni, mint a tesóm, hogy bólogatok neki minden szavára, így emlékeztettem, hogy homlok egyenest az ellenkezőjét mondta ma, mint tegnap. Persze csak én lettem a rossz. "Mindig azt akarod hallani, hogy igazad van, akkor most mondom? IGAZAD VAN!" Aztán bevágta az ajtót. Ellent mond saját magának, és még meg is sértődik.

Ezt minden nap eljátssza több dologgal, és mindig úgy fejezi be, hogy én vagyok a hibás.


Pedig már nem vagyok kamasz.

20/L


2011. nov. 1. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont azért mert nem vagy kamasz nem kéne rajta felhúznod magad, hagyd rá engedd el a füled mellett és csináld amit jónak látsz főleg ha ő ilyen. Vagy kezd el önállósodni és költözz el.
2011. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Havonta egyszer jövök haza 2 napra, de mindig ez megy...
2011. nov. 1. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyu, én 22 vagyok, nekem mostohám uilyen, mint anyád, így én még vissza sem tudok neki pofázni, de megtenném szívem szerint. Ja, és együtt élek vele. Soha semmi nem tetszik neki, ha elmegyek, húzza a száját, ezért soha sehová nem járok. Ez van.

Próbáld elengedni a füled mellett, aztán csá.

2011. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha havonta jársz haza és mindig ez megy akkor ne menj haza, és majd tanul a leckéből.
2011. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anyámnál is így indult még kamaszkoromban.Aztán már elkezdett sajnos hazudozni nekem és téveszméi lettek :(

Mára már egy szavát sem hiszem el,annyira abszurd dolgokat mond.


Remélem a te anyukád nem jut el idáig...Nincs mit csinálni,nyelni kell és meghunyászkoni előtte,amíg a saját lábadra nem állsz és elköltözöl.

2011. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!