Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem merek...

Mit csináljak ha nem merek találkozni a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Egyik nap amikor viccből birkóztunk, egyszer csak hirtelen felindulásból szájon pusziltam, erre nagyon meglepődött és én annyira elszégyeltem magam, hogy beszaladtam a szobámba, ha tehetem akkor mindig a szobámban vagyok, és ha beszélni akar velem a bátyám akkor lerázom.


14/L


2011. dec. 29. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem sértődött meg rád, hisz tudja, még kicsi vagy. Szerintem beszéljétek meg! Sok sikert! ;)
2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél ennyire gyerekes hiába vagy 14



nincs ezzel semmi baj


poénkodd el a dolgot

h pl "azért csináltam h legalább életedben egy csajtól kapj ilyet" vagy valami


amúgy lehet már nem is emlékszik


és nem tudja miért kerülöd

2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne jó ez a poén mert sok barátnője volt már :S
2011. dec. 29. 16:41
 4/12 A kérdező kommentje:
És most is van egy szép barátnője
2011. dec. 29. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor ne hozd szóba nem akkora ügy
2011. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
mondd h ne haragudjon,az arcára akartad de pont fordította a fejét stb :)
2011. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ciki. :D De miért pusziltad meg? A száját akartad egyáltalán v az arcát? Az ha az arcát sztem nem gáz, csak esetleg félre sikerült, én elintéztem volna egy kis "fúúúj"-jal, meg egy kis köpködéssel, mármint nem szószerint csak érted, meg nevetés stb... Erre te meg pont jó nagy szarba túrtad magad. :D
2011. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A száját akartam.


Külsőre jóképűnek tartom a bátyámat de nem tudnék vonzódni hozzá mert a bátyám, nem tudom miért pusziltam szájon. :S

2011. dec. 29. 16:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen elintéztem volna, birkóztam vna tovább, v "jaj, bocs, az orrodra akartam, de olyan kicsi, h nem vettem észre", vmi szöveg. Vegye, ahogy akarja, de te így, hogy elszaladtál, csak bakot lőttél. Elhülyülted vna a dolgot, fel sem tűnt vna neki.
2011. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond!

Míg kisebbek voltatok, biztos játszottatok, birkóztatok, akkor még ilyesmi nem volt ciki.

Most is csak azért az, mert nagyobbak vagytok, benne a pubertásban.

Kicsi korunkban a tesómmal mi is bohóckodtunk, (ráadásul mindketten lányok vagyunk) aztán egyszer megbeszéltük, hogy mi már nagyok vagyunk, nincs birkózás. És ennyi.

Nyugodtan mond el te is a bátyádnak, hogy ez csak amolyan játék volt a részedről, de rájöttél közben hogy ehhez már nagyok vagytok. Kész.

2011. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!