Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égő 18 évesen otthon lenni...

Égő 18 évesen otthon lenni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Életemben nem töltöttem még egyedül a szilvesztert, vagy nálam volt valami barátnő, vagy buli ahogy lenni szokott. De idén semmi nem akar összejönni, ahova bulizni hívtak mindegyik hely kint van a városból és nincs kedvem menni. Gáz itthon lazítani egy kicsit?
2011. dec. 29. 21:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem, lesz még annyi alkalmad bepótolni;)
2011. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem égő szerintem.
2011. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
Velem ugyanez a helyzet, a különbség hogy 20 vagyok. Tök egyedül leszek, a barátom sem lesz velem. Ez van, nem gondolom égőnek, már kedvem sincs bulizni amúgy.
2011. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
egyáltalán nem gáz. én tavaly húsz évesen otthon néztem a műsorokat, éjfélkor pedig már el is aludtam. egyáltalán nem éreztem gáznak, és más sem szólt érte. egyébként meg nem is nagyon érdekelt volna mások véleménye ez ügyben.
2011. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem meg mégiscsak menj el valahova hogyha hívtak. Szilveszteri bulik jok szoktak lenni, lehet utolag bánni fogod, hogy nem mentél. Szerintem nem Szilveszterkor kell lazítani :D

Amugy égonek nem égo.

2011. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
komolyan miért gáz manapság a fiataloknak otthon lenni? Miért az a menő ha isznak drogoznak behánynak szüzességet elvesztenek minél előbb? Legyél a szüleiddel, beszélgessetek sokat. Idővel értékelni fogod, szívesen emléxel majd rá, és annak fogsz örülni, hogy velük voltál.
2011. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nekem sincs kedvem, szeretek bulizni de most semmi nem akar össze jönni, a többi helyre meg menni nincs kedvem. Ennek viszont örülök hogy nem egyedül én vagyok "punnyadt" hangulatba, és Boldog Új Évet nektek! :)
2011. dec. 29. 21:16
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

én 22 vok, 2x voltam szilveszterezni, már 4 éve nem voltam, nem azért mert nincs hova, minden éveben lett volna, csak én nem tartom nagyra ezta szilvesztert, nekem semmivel nem másabb mint egy normális buli SŐT, sokszor még szarabb.


egy jó házibuliba persze én is elmennék, de hát olyat már nem nagyon rendeznek az ismerőseim sajnos:(


szóval sztem nem égő...

2011. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Én is 22 és ezek szerint égő... leszarom.:)
2011. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
A szüleim wellnesselni mennek a barátaikkal. Nem hagyományos kapcsolatunk van, nagyon sokat beszélgetünk, olyanok a szüleim mintha haverok lennénk, és nem én vagyok a város farka, szeretek otthon lenni és relaxálni, és nem minden hétvégémet buliba töltöm, rádásul a hip-hop bulikat szeretem csak. Csak azt hittem a szilveszter az a világ "ünnepe" és gáz egyedül tölteni. Nem mintha bármit is változtatna a dolgon, de így még lelkifurdalásom sem lesz... :)
2011. dec. 29. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!