Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van, aki mindig otthon van...

Kpe kérdése:

Van, aki mindig otthon van szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Én mindig otthon vagyok.Nem szeretek kimozdulni olyankor késő este,meg részegek közé menni.Én a nyugalmat szeretem.Eleinte még vágytam arra,hogy elmenjek,de rájöttem,hogy milyen egy nap ez.Ti hogy vagytok ezzel?
2011. dec. 29. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta mi sem megyünk sehova. Néha otthon a barátokkal szilveszterezünk,de ezt sem mindig.
2011. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 zkriszti3 válasza:
Most először megyünk el a gyerekekkel egy utcabálra, de nem éjfélig. Mindig otthon voltunk , a párom sokszor aludt éjfél előtt olyan unalmas műsorok vannak. Kipróbáljuk ezt a bulit, ha nem jön be jövőre nem megyünk sehova.
2011. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

otthon


10kor már aludni fogok


23/L

2011. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem rajongok alapból a szilveszterért.Az utolsó válaszoló,aki 10-kor lefekszik,vizsgára készül vagy nem szokott fenn maradni sokáig?Én csak erőltetem az éjféli fennmaradást,de előbb utóbb majd ez változni fog.Nem fogom megvárni az éjfélt.
2011. dec. 29. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:

10.23 vagyok


nem készülök semmire:) csak 10kor álmos vagyok már


régen én is erőltettem h ébren maradjak éjfélig

de aztán rájöttem h feleslges

2011. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mit csinálsz 10-ig?
2011. dec. 29. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:
én pl. éjfélkor tuti itthon leszek, csak barátokkal koccintunk. 36 évesen már nem igazán érdekel a buli. máskor meg volt, hogy dolgoztam és a francnak sincs egy 14 órás műszak után bulizni menni.
2011. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, és a másik, hogy ha legalább nyáron lenne...de a hidegbe, sötétbe kimenni, brr.
2011. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

23/L vagyok

aki 10ig van fent (najó max 11)


semmit filmet nézek, zenét hallgatok, olvasok

tv-t biztos nem nézem a hülye kabarékkalD:

2011. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A tévébe elég uncsi műsorok vannak.Az interneten van filmekből választék,én onnan szedek le filmet.Ilyenkor mindig otthon vagyok,nem iszom alkoholt se.Másnap jó úgy ébredni,hogy tök józan vagyok.Te szoktál inni,régebben voltál valahol szilveszterezni?
2011. dec. 30. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!