Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy megvédjem...

Mit tehetnék, hogy megvédjem magam a támadásokkal szemben?

Figyelt kérdés

Volt párommal másfél év után szakítottunk. Megbízhatatlan volt, társkeresőn volt fent, sms-ben keresett magának mást. Ez utóbbinál besokalltam és szakítottam vele.


Azóta az anyja hívogat, hogy mekkora l*tyó vagyok, elhagytam a fiát, nem becsültem, stb.


Nem azért hagytam el, mert nem szerettem, hanem mert belefáradtam abba, hogy állandóan idegeskedtem, hogy mikor csal meg, stb. Meguntam, kikészültem.


Neki is elmondtam, hogy mit csinált a fia, erre az volt a válasz, hogy vagy csináljam én is, vagy nézzem el neki, de nehogy már elhagyjam egy ilyen piti dolog miatt...Rengeteget hazudott...


Én sem vagyok tökéletes, de eszembe nem jutna társkeresőre regisztrálni, főleg nem úgy, hogy van párom.


Mit tegyek? Elegem van, minden nap megkapom, hogy qrva vagyok.


2011. dec. 31. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj rá! Nem vagy köteles fogadni a hívását. Kerüld a társaságát.
2011. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyukának, hogy valószínűleg azért tartja piti dolognak, mert ő benyelte ezt a férjének, de ez nem normális és egy olyan társat szeretnél, akiben teljesen megbízhatsz.A párodnak lehet ez normális, mert ebben nevelkedett.
2011. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 év után szakitottm hasonló miatt.

A kedves anyukája a buszon hordott el mindenféle frigid k.rvának,mert biztos én nem adtam meg mindent a fiának,stb...


Kerültem amennyire tudtam,pár hónap múlva lett új párom,akkor újrakezdte,hogy biztos párom miatt hagytam ott a fiát,akkor mégnagyobb k.rva lettem...

Elkerültem jó messzire,szerencsére csak dolgozni dolgozunk egy városban,ők máshol laknak,igy nem volt nehéz,telefont lecseréltem.

Igy most már lassan 1 éve csend van

2011. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg az anyjának, hogy ő a k.urva, fogja be a pofáját. Hápogni fog egyet, aztán nem hív többet. Ha mégis hívna, ismételd meg.
2011. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy ha még egyszer hívogat és sérteget, feljelented zaklatásért
2011. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem vagy köteles felvenni a telefont, ha az anyja hív, főleg, hogy tudod, mit fog mondani.

Próbáld meg, ne reagálj rá, ha hív, ne vedd fel!

Előbb-utóbb megunja.

Véleményem szerint jól csináltad, hogy még időben lépni tudtál. Ez egyáltalán nem piti dolog, a volt párod megalázóan viselkedett veled.

Ne magyarázkodj, ha tudod, hogy igazad volt, próbáld meg őket kizárni az életedből.

Ha nem hagy békén, mondd meg neki, hogy feljelented zaklatásért. Ehhez jogod van.

2011. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel a telefont és küldd el a francba!
2011. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lecseréled a telefonszámodat és nem kerülsz velük többet a büdös életbe személyes és semmilyen kapcsolatba.
2011. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha hív, mondd meg neki, már nem csodálkozol, hogy ekkora gyökér a fia, keressen neki egy maga fajtát.
2011. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Boldog Új Évet Nektek!:)
2011. dec. 31. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!