Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy nem érzek,...

Miért van az, hogy nem érzek, vagy nincs is bennem annyi erő, hogy megvédjem magamat!?

Figyelt kérdés
Állandóan ideg betegeskedek mind a mai napig mert sohasem mertem tudtam megverekedni hogy ne basztassanak.(Pl:báttyám is a mai napig szenyózik)
2011. dec. 11. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert sztem így nőttél fel, olyan közegben ahol piszkálnak mégha nem is viszik túlzásba de megszoktad ezért már nincs akkor reakciód a piszkálódással szemben. Nem tudod erőltetni h jobban kiállj magadért, eljátszhatod persze ami lehet h segít idővel kialakítani nagyobb önbizalmat de lehet csak a külvilág felé tudsz védekezést mutatni és te ugyanolyan védtelen maradsz. utólag gondold át mit mondtál volna mikor basztattak és legközelebb próbálj meg úgy cselekedni ahogy eltervezted
2012. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tanulj küzdősportot! Lesz tőle egy egészséges önbizalmad, ugyanakkor önkontrollod is. Önbizalomhiányban szenvedőknek szinte ez a legjobb. Ökölvívást ajánlom, aztán a bratyót is gyomron küldheted ha tovább szenyózik. :)
2013. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!