Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igaz hogy anyám nem bírja...

Nem igaz hogy anyám nem bírja ki hogy ne álljon a hátam mögé amikor gépezek?

Figyelt kérdés

Egy 3 mondatos levelet barátnőmnek több mint fél órán keresztül irtam! nem hiszem el hogy nem bírja ki! :@ Én sem nézegetem sose mit csinál az ő gépén,kinek ir levelet...

és mikor szóltam neki viccesen h " Az újévi fogadalmad nem az volt hogy nem állsz be leskelődni a másik mögé amikor gépezik?" akkor még én vagyok a szemtelen és fogjam be a mocskos pofámat. Azt is megkérdeztem elötte hogy mit szeretne,erre ő megkérdezte hogy miért nézegetem ezt az oldalt(tapétás oldalt néztem,ezt nyitottam meg gyorsan amikor odajött). Mondom mert érdekes,erre ő én is ide akarok ülni. Kérdeztem tőle hogy miért nem a másik gépet használja.,azt mondta ezt amit én használok jobban szereti. Mikor nem figyelt gyors kiléptem e-mailjeim közül és átmentem a másik géphez. nem telt el 5 perc és már ott állt a hátam mögött. nem hiszem el h 38 éves létére ilyen hogy is mondjam bunkó. Mert szerintem ez nagy parasztság oda állni a másik mögé. Még a 10 éves öcsém is tudja hogy nem illik beállni a másik mögé és nézni kinek mit ir...

Mit csináljak vele?

17/F


2012. jan. 1. 12:02
1 2
 1/18 bánomisén ***** válasza:
4%
Nem tudom, mennyit gépezel, de ha sokat, akkor lehet, hogy csak hiányol. Beszélgess vele többet, akkor talán abbahagyja a kukkolást, mert érzi, hogy vele is törődsz, nem csak a géppel.
2012. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Monitor kinyom, fekete képernyőt bámul, ha odaáll a hátad mögé
2012. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Normális kapcsolatunk van,de akárhányszor géphez ülök ő már öt percen belül ott van. de ha én vagyok ott véletlenül a háta mögött amikor ő gépezik,már le vagyok osztva h minek nézem hogy ő mit csinál. Az egyik gép az én szobámba a másik a nappaliba van. ha elmegyek wc-re ott megyek el mögötte.
2012. jan. 1. 12:10
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha van a szobáédban is gép, akkor csukd be az ajtót. Akkor csak nem jön be
2012. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bánomisén ***** válasza:
63%
Akkor mostantól ne hagyd nyitva a szobád ajtaját akkor sem, ha gépezel, akkor sem, ha nem. Akkor majd nem látja, hogy leültél a géphez, a csukott ajtót meg egy idő után megszokja. Egy 17 éves, szinte felnőtt embert nem kell a mamának minden percben szemmel tartania.
2012. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj zárni nem tudom a szoba ajtót,és kopogás nélkül jön be a szobába,még akkor is ha a barátnőm itt van
2012. jan. 1. 12:18
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Az anyámról semmiképp nem írnám azt,hogy bunkó meg paraszt. Főleg nem egy számítógépes levelezés miatt!
2012. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
szegyeld magad hogy ilyen stilusban beszelsz edesanyadrolªinkabb kezet kellene neki csokolnod hogy egyaltalan van gepedª gondolom nem te vetted a sajat penzedbol es van aki fizeti a netet. es kulonben mi olyan fontos es titokzatos van neked 17 eves letedre az email=jeid kozott edesanyad nem lathatna,egyebkent meg miert nem mondod neki hogy : bocs anyu,most levelet irok a b. nomnek es szeretnek picit egyedul maradni mert szegyenlos vagyok,de ha akarod utana felolvasom. valoszinuleg nem fogja kerni.
2012. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, de akkor a szülő nevelést ott kéne kezdeni, hogy elmagyarázod neki a külön szoba jelentőségét. És megfenyegeted egy rigli felszerelésével, ha ezt nem tartja tiszteletben.

Kérdmeg, hogy emlékezzen vissza a saját igényeire amikor ő volt 17.éspróbáljon téged így nézni, nemint az 5 éves kisfiacskáját

2012. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
"Anya, megírhatom ezt a levelet egyedül? Köszönöm!"
2012. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!