Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám lelki terror alatt...

Anyám lelki terror alatt tart? Hogyan tudnék rá hatni?

Figyelt kérdés
Anyámat elhagyta apám,azóta lelki terrorba tart,vagy is már nem,de teljesen tönkre tett idegileg,volt hogy nem voltam otthon egy munka miatt 1 hónapig de még akkor sem szabadultam tőle,egyfolytában hívogatott még oda sem értem és már akkor is hívott...az egyfolytában aggódik és lelkileg terrorizál,egyszerűen nem tudok a hatása és a nyomása alól szabadulni még ha 600 km-re vagyok tőle akkor sem...megmérgezi az életemet és teljesen tönkre tesz,ha nem úgy alakulnak a dolgai akkor mindig azzal jön hogy én meg mondta ugye...cinikus rossz indulatú és szerintem szíve mélyén örül neki ha nem jól alakulnak a dolgaim....amikor elváltak anyámék akkor apámtól eltiltott és megzsarolt engem is és a testvéremet is hogy ha beszélünk vele és jóban leszünk vele akkor az neki nagyon fájni fog...amikor megtudta hogy a tesóm jóba van apámmal,teljesen kiakadt tesomra hogy hogyan képzeli hogy beszél vele hiszen tönkre tette őt...nem érti meg hogy az nem a mi gondunk és hibán hogy nekik ilyen el.baszott lett az életük...attól nekünk ő még az apánk ugyan úgy ahogy ő az anyánk...mit gondoltok és mit tudnék tenni hogy ki kerüljek a hatása alól amikor 600 km-re vagyok akkor egyfolytában hívogat??próbáltam megtalálni vele az arany közép utat de lehetetlen...lassan ott tartok hoy minden kapcsolatot megszakítok vele..
2012. jan. 1. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tilthatott volna el apátoktól.szerintem lehet hogy egyszerűen csak ne vedd fel a telót,ha látod hogy hív,vagy mondd hgy sok a munka,esetleg új telószámot kérjél.
2012. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Napkiraly ***** válasza:
Telefon kikapcs, azt hazudod h lemerült. És ne vedd komolyan
2012. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerezz neki egy barátnőt
2012. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!