Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok csinálni hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni hogy ez a lelki terror megszünjön mivel lehet sarokba szorítani?

Figyelt kérdés
A feleségem 7 év házasság után inkán egy másik férfival hetyeg, válásról volt szó de ö nem adott be semmit még csak hezitál. Én nem akarok válni. A lányom se akar sehova költözni a családi házból és ha úgy alakul csak velem akar maradni. Elköltözni nem akarok sajnos ő se pedig ő bomlasztja a családot. Tőlem megvont minden testi örömet így a szexet simogatást ölelgetés. Én pedig nagyon szeretem. Megcsalni nem akarom.
2009. jan. 4. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz ügy... 3lehetőségetek van szerintem ezt Te is tudod.

1. Elváltok, és mki éli tovább a saját életét, de nem tudom mennyi idős a lányos és, hogy neked ítélné e a bíróság.

2. Megoldódik a problémátok és együtt maradtok, mindenki boldog lesz ezentúl. Én itt azt gondolom, ha valaki megcsalja a párját és ennyire kifelé kancsingat egy házasságból, ahol gyerek is van, akkor az a nő már érzelmileg nem nagyon kötődhet hozzátok. Főleg ha ő is tudja, hogy a gyereketek inkább veled maradna egy válás után. Gondolom ez sem nagyon érdekli, mert szerintem ha annyira szeretné a lányotokat, akkor erre azért kicsit "összeszedné" magát.

3. Marad minden úgy, mit most, és nyitott kapcsolatban éltek. Persze Te azt írod, hogy szereted és nem tudnád megcsalni.


szerintem ülj le és beszélj vele normálisan, hogy akkor ő most mit is szeretne. A pasi komolyan kell neki, vagy épp unalmasnak tartja a házasságotok és kell neki az újdonság??? Mit szeretne egyáltalán? Ha a pasit választja, adjátok be a papírt, mert így nem lehet élni.

2009. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7 éves a kislányom.
2009. jan. 4. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok megbeszélni, mitől alakult ki ez nálatok. Ha megoldható, akkor oldjátok meg, ha nem, akkor pedig váljatok, mert ez csak rosszabb lesz, ha nincs megoldás, és a kislányotoknak lesz a legrosszabb, ez biztos.

Nálunk apám hasonló, mint a te feleséged, bár nincs bizonyíték, de nagyon szemét anyuval (és velem), öcsémnek meg mindent megad, szóval öcsém meg kezd ugyanolyan szemét görcs lenni. Nálunk már csak a válás segítene, hogy minden megoldódjon, szóval én el fogok költözni, de attól még ők tovább folytatnák, anyut féltem.


Úgyhogy próbáljátok megbeszélni, mi történt, és tudom, hogy rossz lenne a válás, de ha nincs megoldás, akkor együtt maradni folyamatos balhék közepette még rosszabb, és most még kicsi a lányod, most még meg lehet kímélni a lelkét és begyógyulnak a sebek, idősebb korra sokkal nehezebb. Én odáig jutottam, hogy apámat nem tudom se tisztelni se szeretni, és nem akarom soha többé látni, ha innen elkerülök. Idáig ti ne jussatok el.

2009. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs úgy veszekedés csak azon megy a piszkálódás hogy rakjuk rendbe az életünket és éljünk együtt tovább boldogan

ezen szoktunk vitatkozni.

2009. jan. 4. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon úgy néz ki, hogy a feleséged most másba szerelmes (a legjobb családban is előfordul), ugyanakkor fontos neki a család. Az egyetlen lehetőség az együttmaradásotokra jelenleg az, ha megpróbálsz barátként viszonyulni hozzá. Szexet ne várj tőle, egy szerelmes nő nem fog mással szeretkezni akkor sem, ha az papíron a férje. Ha ezt forszírozod, azzal csak még jobban eltávolítod magadtól. Egyetlen szerelem nem tart örökké, a másik pasival való kapcsolat is ki fog hűlni, a saját bölcsességeden múlik, hogy addigra még mindig szerető pár és összetartó család lesztek, vagy két egymást hibáztató és átkozó ex-házasfél.
2009. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van de ezt kibírni hogy szeretsz valakit és azt más ölelgeti csókolgatja nagyon nehéz

Közben a gyerek is egyre elutasitób vele.

2009. jan. 4. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ultesd le a felesegedet, ha kell mindennap, es teritsd eszhez!!!! Nem azert ment hozzad, es szult gyereket, hogy most 7 ev utan mindent tonkretegyen csak azert, mert megtetszett neki valaki.

Mondd meg neki, hogy nem igy mukodik az elet, egyszer itt, egyszer ott, o felelosseggel tartozik a gyerek es feled is, hiszen osszehazasodtatok. Ne viselkedjen gyerekkent, butasag lenne felrugni egy olyan kapcsolatot, ahol talan mindenetek megvan, es csak megkellene becsulnie a jot.

Kerdezd meg tole, hogy mi a gondja, baja, hogy mas ffi agyaban erzi jol magat, es miert van erre az eletre szuksege, mire jo ez?

Miert nem maradt egyedul orok eletere, es akkor keverhetne kedvere, ossze-vissza. De ne tegye mar tonkre a kislanya es a te eletedet azert, mert onzo es felelotlen.

Teritsd eszre az agyat, legyel kemeny vele, igy nem lehet elni! Vagy szedje a satorfajat, es tunjon el, a gyerek marad veled, aztan oda megy ahova akar! Undorito, megtepnem a helyedbe!

2009. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.Ha 1szer megtette később is ez lesz.Unokabátyám is így volt a végére teljesen kikészült.Persze 1 idő után a nő is lelépett a sokadik manusszal.Eredmény:több év kinlódás 1 érdemtelen vkivel aki semmire sem becsülte.Gondolkozz el:kell ez neked?
2009. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!