Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül ez körülbelül?...

Mennyibe kerül ez körülbelül? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek névnapjára megszeretném csináltatni az óráját (szíjat kell cseréni).

Szeretnék bőrszíjat rárakni és bele gravíroztatni vagy ilyesmi. Fém szíj nem jó neki, mert nem bírja.


Ez lehetséges? Ha igen kb mennyibe fog kerülni?


Köszönöm


2012. jan. 1. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges,és bármelyik órás megcsinálja neked.Pár ezernél nem fog többe kerülni.Talán egy órásnál kéne érdeklődni,mert mindenhol más árakkal dolgoznak.
2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nézegettem, de nem láttam árakat. Vagy csak béna vagyok.. :)

Örülök, hogy akkor a bőr szíjba is bele lehet íratni.

2012. jan. 1. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

bőr szíjj - csak a bőr minőségétől, fajtájától függ 500ft-tól-csillagos ég..

- rárakatni az órára 500-1000ft...

- beleégettetni valamit 1000-5000ft.


de te magad is megcsináhatod - veszel egy bőrszijjat, vassal szimplán belenyomni a szöveget, utánna az óra két oldalán késsel kipattintani a szíjjat tartó kis rudat, átenni a bőrszíjba, és rápattintani az órára...

Nem kell hozzá sem nagy kézügyesség, sem különösebb hozzáértés....


bőrszíj anyagárából meg is van (1000-1500ft körül)

2012. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
google
2012. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!